Konto 360°: solidny rachunek z premią na start

konto 360

Bank Millennium ze swoim flagowym produktem jest od dawna w czołówce rachunków bankowych. Konto 360° jest przede wszystkim stabilne i po fali podwyżek w bankowości, ma świetną ofertę na tle coraz droższej konkurencji.

Konto 360° to flagowy rachunek Banku Millennium. Bank wprowadził go do oferty w maju 2014 roku. Rachunek nie tylko przetrwał próbę czasu, ale moim zdaniem jest jednym z najlepszych produktów bankowych w Polsce. Dlatego tym bardziej chciałbym Wam pokazać najnowszą promocję, w której można jeszcze zarobić od 100 do aż 460 zł.

To dobra promocja dla wyjadaczy wisienek, ale biorąc pod uwagę same parametry konta – to bardzo dobry rachunek, jeśli ktoś zraził się opłatami w swoim banku i szuka po prostu nowego konta pierwszego wyboru.

Coraz droższe wisienki

Co jakiś czas na blogu pokazuję oferty dla wyjadaczy wisienek, czyli produkty bankowe, które warto moim zdaniem założyć ze względu na wysoką premię, dobrą promocję lub unikalną na tle rynku ofertę. Jednak w ostatnim czasie banki prześcigają się nie tylko w promocjach i bonusach, ale też w podwyżkach.

Mam konta w większości banków i staram się na bieżąco śledzić zmiany w ofertach. Po rosnących wszędzie opłatach widzę czarno na białym, jak banki sprytnie odbijają sobie na klientach wprowadzony ponad rok temu podatek bankowy. Świetnym przykładem był rachunek BZ WBK. Bank najpierw kusił promocją i premią za założenie, a później wprowadził bardzo długą listę sprytnych podwyżek opłat. Dlatego tym bardziej trzeba uważniej przyglądać się teraz ofertom.

Konto 360° od lat pozostaje bez zmian i co jakiś czas dodaje gotówkową premię za jego założenie dla nowych klientów. Wystarczy przelewać miesięcznie 1000 zł i robić 1 transakcję kartą, żeby konto pozostało bezpłatne – w tym także wypłaty ze wszystkich bankomatów.

Konto 360° – dla kogo promocja?

Oczywiście żeby dostać premię, trzeba być nowym klientem banku. Kwalifikują się osoby, które od 1 kwietnia 2015 roku nie posiadały i nie współposiadały konta w Banku Millennium. Warunkiem jest nieposiadanie konta, czyli nawet jeśli ktoś ma tak lokatę bez rachunku lub kart kredytową, to może przystąpić do promocji.

Harmonogram promocji:

1. Do 28 czerwca 2017 roku musisz zarejestrować się na stronie na stronie promocyjnej. Tam wystarczy podać swój adres email oraz zaakceptować regulamin (najpierw przeczytać!) oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu rejestracyjnym.

Uwaga, nie jest wymagana zgoda nr 2, związana z przesyłaniem treści reklamowych.

2. Dostaniesz drogą mailową indywidualny link. Kliknij w niego i złóż wniosek o konto z kartą. Podczas składania wniosku trzeba też wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych Banku i innych podmiotów oraz na ujawnienie przez bank organizatorowi promocji informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji i uzyskania prawa do premii.

3. Podpisz umowę o konto do 30 czerwca 2017 roku.

4. Zarówno w lipcu, jak i sierpniu zasil konto kwotą 1000 zł i wykonaj co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem (dowolna kwota)

W przypadku konta dla studentów wystarczy płatność kartą lub BLIKiem.

5. O przyznaniu premii Organizator poinformuje Cię do 30 września 2017 roku mailem. Będzie tam link do strony, na której trzeba uzupełnić dane do wypłaty premii. Wypłata nastąpi najpóźniej do 16 października 2017 roku.

Tadam! 100 zł w kieszeni ;)

360 zł dla aktywnych klientów

Dodatkową gotówkę można zarobić dzięki moneyback. Działa to w prosty sposób: bank zwróci nam część tego, co wydaliśmy. Moim zdaniem to sensowna opcja dla aktywnych klientów, którzy sporo wydają.

W ciągu pierwszych 6 pełnych miesięcy po założeniu konta, Bank Millennium zwraca 2% wartości transakcji bezgotówkowych kartą (max. 30 zł miesięcznie) oraz 5% płatności BLIKiem (max. 30 zł miesięcznie). Łącznie bank może wypłacić 360 zł w ramach tej promocji. Warunkiem korzystania z promocji jest też instalacja aplikacji mobilnej banku i zalogowanie się do niej.

To teraz policzmy – żeby dostać 30 zł za transakcje BLIKiem trzeba miesięcznie wydać 600 zł, natomiast kartą… 1500 zł. Razem 2100 zł miesięcznie. Konkretny wynik. Dlatego mówiłem, że to sensowna opcja dla aktywnych klientów, którzy sporo wydają. Realnie lepiej brać się od razu za BLIKa i tutaj można faktycznie zyskać premię.

2,5 proc. dla oszczędnych

Znajdziecie też promocyjną Lokatą Mobilną z oprocentowaniem 2,5% przez okres 3 miesięcy dla kwoty do 10 000 zł. Na tle okrutnie nisko oprocentowanych lokat to dobry depozyt, do zdecydowanie bardziej podoba mi się konto oszczędnościowe, jakie oferuje Bank Millennium: 2,5% dla środków do 100 000 zł i na 1,7% dla środków powyżej 100 000 zł (jednak też tylko na 3 miesiące).

Przy niskich stopach procentowych i rosnącej inflacji, oferta dla oszczędnych jest mile widziana, ale nie jest już raczej elementem, który może przyciągnąć klienta do banku. Konto jest o wiele ciekawszym produktem.

Konto 360° – moim zdaniem

Konto 360° to solidna i uczciwa oferta, która nie zmienia się od lat, podczas gdy konkurencja podwyższa ceny lub wprowadza ograniczenia (np. wypłaty z bankomatów).

Jeśli ktoś chce zrezygnować ze swojego drogiego rachunku, to Bank Milennnium będzie bardzo dobrym wyborem. Łączy klasyczną bankowość z tradycyjną: można iść do oddziału (bardzo miła obsługa), można też korzystać z dobrej bankowości elektronicznej, bardzo fajnej aplikacji mobilnej, no i BLIKa do płatności.

100 zł na start to bardzo miła zachęta, a dla aktywnych klientów premia wyjdzie dużo wyższa za zwrot z płacenia BLIKiem lub trochę kartą.

Wspomniane warunki: 1000 zł miesięcznie zasilenia rachunku i 1 transakcja kartą są bardzo proste, jednak ich niewykonanie będzie kosztować 8 zł opłaty miesięcznej. Polecam ustawić zlecenie stałe. O karcie musicie pamiętać sami ;)

Przydatne linki:

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
6 lat temu

Hej, fajny wpis! Dzięki za prowadzenie tego bloga, zawsze miło się czyta.

Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
1
0
Would love your thoughts, please comment.x