Promocje bankowe GRUDZIEŃ 2020

LOKATY KONTA OSOBISTE KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWE KONTA FIRMOWE KARTY KREDYTOWE PROMOCJE BANKOWE

To jest zakładka dla „wyjadaczy wisienek” czyli wszystkich, którzy zakładają produkty finansowe ze względu na aktualne promocje bankowe. Banki coraz częściej dosłownie płacą klientom za założenie rachunku lub karty kredytowej, a czasem nawet za najzwyklejszą lokatę, podnosząc tym samym zysk dla klienta. Wystarczy tylko spełnić określone warunki oferty.

To zestawienie jest codziennie aktualizowane przez Michała Pałkę z bloga Livesmarter. Michał od 7 lat analizuje promocje bankowe dla wyjadaczy wisienek, więc każdy link z tego zestawienia prowadzi na jego stronę, gdzie dokładnie opisana jest każda promocja i jej warunki.
Promocje bankowe ustawione są według kolejności ich wygasania, czyli na górze zestawienia są te, które kończą się najszybciej. Warto tu zaglądać regularnie, bo banki co chwilę dodają nowe promocje.

I ostatnia ważna wiadomość – niektóre z ofert w zestawieniu zawierają linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że jeśli wybierzesz i założyć któryś z produktów, to ja otrzymam za to prowizję. To najlepsza forma wynagrodzenia dla blogera, bo mamy tylko win-win, wszyscy są zadowoleni.

Oprócz przycisków na górze, możesz również skorzystać z linków poniżej, aby przejść do innych rankingów produktów:

Tomasz Jaroszek – jednoosobowa redakcja Doradca.tv ;)