Promocje bankowe MAJ 2024

To jest zakładka dla „wyjadaczy wisienek” czyli wszystkich, którzy zakładają produkty finansowe ze względu na aktualne promocje bankowe. Banki coraz częściej dosłownie płacą klientom za założenie rachunku lub karty kredytowej, a czasem nawet za najzwyklejszą lokatę, podnosząc tym samym zysk dla klienta. Wystarczy tylko spełnić określone warunki oferty.

 

To zestawienie jest codziennie aktualizowane przez Michała Pałkę z bloga Livesmarter. Michał od 8 lat analizuje promocje bankowe dla wyjadaczy wisienek, więc każdy link z tego zestawienia prowadzi na jego stronę, gdzie dokładnie opisana jest każda promocja i jej warunki.

 

Promocje bankowe ustawione są według kolejności ich wygasania, czyli na górze zestawienia są te, które kończą się najszybciej. Warto tu zaglądać regularnie, bo banki co chwilę dodają nowe promocje.

 

I ostatnia ważna wiadomość – niektóre z ofert w zestawieniu zawierają linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że jeśli wybierzesz i założyć któryś z produktów, to ja otrzymam za to prowizję. To najlepsza forma wynagrodzenia dla blogera, bo mamy tylko win-win, wszyscy są zadowoleni.

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj