Kontakt

Cześć!

Ta zakładka sugeruje, że masz do mnie sprawę. Git, załatwmy to od razu!

Najpierw kilka uwag, które usprawnią komunikację.

  1. Dostaję często maile z pytaniami, na które bez problemu można znaleźć odpowiedź na blogu. Wystarczy wejść na Spis Treści i dobrze poszukać. Proponuję od tego zacząć, jeśli masz jakiś problem związany z finansami.
  2. jeśli chcesz skontaktować się w sprawie współpracy biznesowej (reklamy, konsultacji, pracy z moją firmą, wykładu etc.) to zapraszam na zakładkę Współpraca. Tam dokładnie omówione są możliwości i wskazówki dotyczące współpracy – nie ma sensu ich tutaj dublować.
  3. Plis, nie wysyłaj mi propozycji dołączenia do sieci MLM i nie wrzucaj mojego adresu w swoje komercyjne bazy sprzedażowe. Na takie maile kiedyś grzecznie odpisywałem, dzisiaj od razu lądują w śmietniku.

Dopóki nie przerasta mnie ilość maili, staram się na bieżąco odpisywać, ale sprawdź proszę najpierw czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma już na blogu lub vlogu.

Jeśli spotkasz mnie na jakimś evencie i zechcesz pogadać, to nawet się nie zastanawiaj – zawsze chętnie porozmawiam na żywo. Często sam jestem uczestnikiem różnych konferencji i szkoleń, więc mamy szanse się spotkać przypadkowo.

Jeśli instrukcje są jasne, to pisz śmiało na kontakt[at]doradca.tv

Możesz też złapać mnie przez Facebooku lub Twittera. LinkedIn, Instagram, a nawet Pinterest też mam, ale zaglądam tam na tyle rzadko, że możesz bardzo długo czekać na odpowiedź.

Cieszę się, że jesteś moim czytelnikiem i dziękuję Ci za zaangażowanie. Każdy autor szaleje z radości pod każdym lajkiem, komentarzem lub mailem w stylu “wow, ten tekst dał mi do myślenia”. Serio, nawet jeśli się nie przyznają ;)

Pozdro i do usłyszenia!

Tomek

Tomasz Jaroszek – jednoosobowa redakcja Doradca.tv ;)