Blog dla ludzi, którzy dbają o swoje pieniądze

Kontakt

Cześć!

Ta zakładka sugeruje, że masz do mnie sprawę. Super, załatwmy to od razu :)


Najpierw kilka uwag, które usprawnią komunikację.

  1. Dostaję często maile z pytaniami, na które bez problemu można znaleźć odpowiedź na blogu. Wystarczy wejść na Spis Treści i dobrze poszukać. Proponuję od tego zacząć, jeśli masz jakiś problem związany z finansami.
  2. Jeśli chcesz skontaktować się w sprawie współpracy biznesowej (reklamy, konsultacji, pracy z moją firmą, wykładu etc.) to zapraszam na zakładkę Współpraca. Tam dokładnie omówione są możliwości i wskazówki dotyczące współpracy – nie ma sensu ich tutaj dublować.
  3. Błagam, nie wysyłaj mi propozycji dołączenia do sieci MLM i nie wrzucaj mojego adresu w swoje komercyjne bazy sprzedażowe. Na takie maile kiedyś grzecznie odpisywałem, dzisiaj od razu lądują w śmietniku.


Często przerasta mnie liczba maili, więc nie mogę Ci obiecać, że odpisze i pomogę Ci w rozwiązaniu problemy. Staram się, ale też proszę o wyrozumiałość – jestem jednosobową redakcją :)


Jeśli spotkasz mnie na jakimś evencie i zechcesz pogadać, to nawet się nie zastanawiaj – zawsze chętnie porozmawiam na żywo. Często sam jestem uczestnikiem różnych konferencji i szkoleń, więc mamy szanse się spotkać przypadkowo.


Jeśli instrukcje są jasne, to pisz śmiało na kontakt[at]doradca.tv


Mam jednak wielką prośbę o niepisanie na wszystkie możliwe komunikatory social media. Te wiadomości wpadają w spam, różne foldery, gubią się i na koniec ta komunikacja po prostu się nie udaje. 


Na koniec… chcę tylko dodać, że każdy autor szaleje z radości pod każdym lajkiem, komentarzem lub mailem w stylu “wow, ten tekst dał mi do myślenia”. Serio, nawet jeśli się nie przyznają ;)


Pozdro i do usłyszenia!

Tomek

Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja Doradca.tv ;)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on pocket
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty