Kontakt

Cześć!

Ta zakładka sugeruje, że masz do mnie sprawę. Super, załatwmy to od razu :)


Najpierw kilka uwag, które usprawnią komunikację.

  1. Dostaję często maile z pytaniami, na które bez problemu można znaleźć odpowiedź na blogu. Wystarczy wejść na Spis Treści i dobrze poszukać. Proponuję od tego zacząć, jeśli masz jakiś problem związany z finansami.
  2. Jeśli chcesz skontaktować się w sprawie współpracy biznesowej (reklamy, konsultacji, pracy z moją firmą, wykładu etc.) to zapraszam na zakładkę Współpraca. Tam dokładnie omówione są możliwości i wskazówki dotyczące współpracy – nie ma sensu ich tutaj dublować.
  3. Błagam, nie wysyłaj mi propozycji dołączenia do sieci MLM i nie wrzucaj mojego adresu w swoje komercyjne bazy sprzedażowe. Na takie maile kiedyś grzecznie odpisywałem, dzisiaj od razu lądują w śmietniku.


Często przerasta mnie liczba maili, więc nie mogę Ci obiecać, że odpisze i pomogę Ci w rozwiązaniu problemy. Staram się, ale też proszę o wyrozumiałość – jestem jednosobową redakcją :)


Jeśli spotkasz mnie na jakimś evencie i zechcesz pogadać, to nawet się nie zastanawiaj – zawsze chętnie porozmawiam na żywo. Często sam jestem uczestnikiem różnych konferencji i szkoleń, więc mamy szanse się spotkać przypadkowo.


Jeśli instrukcje są jasne, to pisz śmiało na kontakt[at]doradca.tv


Mam jednak wielką prośbę o niepisanie na wszystkie możliwe komunikatory social media. Te wiadomości wpadają w spam, różne foldery, gubią się i na koniec ta komunikacja po prostu się nie udaje. 


Na koniec… chcę tylko dodać, że każdy autor szaleje z radości pod każdym lajkiem, komentarzem lub mailem w stylu „wow, ten tekst dał mi do myślenia”. Serio, nawet jeśli się nie przyznają ;)


Pozdro i do usłyszenia!

Tomek

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj