Blog dla ludzi, którzy dbają o swoje pieniądze

Ranking kont osobistych CZERWIEC 2021

Jak wybrać najlepsze konto osobiste? Wprawdzie ten ranking kont osobistych jest po to, aby pomóc Ci w wyborze, ale konto osobiste to produkt, który warto dopasować do swoich potrzeb – nie zawsze chodzi tylko o cenę.

 

Aktualnie mamy bardzo dużą rywalizację banków o klienta. To bardzo dobrze, bo każdy chce udowodnić, że ma najlepsze konto osobiste, a dzięki temu my – klienci, mamy w czym wybierać. Na rynku jest wiele darmowych kont osobistych, więc aktualnie naprawdę nie opłaca się płacić za ROR w banku. Do tego dochodzą jeszcze konta osobiste z promocjami, gdzie to bank chce dopłacić klientowi za to, że będzie u niego realizował transakcje.

 

Dobrze się zastanów nad wyborem i przeanalizuj ranking kont osobistych pod kątem potencjalnych opłat oraz oferty dostosowanej do Twoich potrzeb. Rachunek osobisty to coś, czego używamy prawie codziennie, więc warto przyłożyć się do przeanalizowania ofert. Mam nadzieję, że ten ranking kont osobistych Ci w tym pomoże.

 

Ranking kont osobistych jest rzetelny i codziennie aktualizowany. Więcej o samym narzędziu i metodologii przeczytasz pod rankingiem. Jest tam również dużo merytorycznej wiedzy na temat tego jak wybrać najlepsze konto osobiste.