Blog dla ludzi, którzy dbają o swoje pieniądze

Ranking kont firmowych GRUDZIEŃ 2021

Ranking kont firmowych CZERWIEC 2021

Jak wybrać najlepsze konto firmowe? Mam nadzieję, że ten ranking kont firmowych pomoże w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Znajdziesz tu codziennie aktualizowane oferty banków, w tym również promocje bankowe dla przedsiębiorców.

 

Wielu przedsiębiorców nie zakłada w ogóle konta firmowego i wykorzystuje do transakcji konto osobiste (prawo to dopuszcza w ramach działalności gospodarczej). Moim zdaniem takie wrzucenie wszystkiego do jednego worka bywa niebezpiecznie i warto rozdzielić finanse firmowe i finanse prywatne, a co za tym idzie – potrzebne jest zarówno konto firmowe, jak i konto osobiste.

 

Ranking kont firmowych jest rzetelny i codziennie aktualizowany. Więcej o samym narzędziu i metodologii przeczytasz pod rankingiem. Jest tam również dużo merytorycznej wiedzy na temat tego jak wybrać najlepsze konto firmowe.

Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja Doradca.tv ;)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on pocket
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty