Ranking kont firmowych MAJ 2024

Jak wybrać najlepsze konto firmowe? Mam nadzieję, że ten ranking kont firmowych pomoże w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Znajdziesz tu codziennie aktualizowane oferty banków, w tym również promocje bankowe dla przedsiębiorców.

 

Wielu przedsiębiorców nie zakłada w ogóle konta firmowego i wykorzystuje do transakcji konto osobiste (prawo to dopuszcza w ramach działalności gospodarczej). Moim zdaniem takie wrzucenie wszystkiego do jednego worka bywa niebezpiecznie i warto rozdzielić finanse firmowe i finanse prywatne, a co za tym idzie – potrzebne jest zarówno konto firmowe, jak i konto osobiste.

 

Ranking kont firmowych jest rzetelny i codziennie aktualizowany. Więcej o samym narzędziu i metodologii przeczytasz pod rankingiem. Jest tam również dużo merytorycznej wiedzy na temat tego jak wybrać najlepsze konto firmowe.

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj