Blog dla ludzi, którzy dbają o swoje pieniądze

Ranking kart kredytowych CZERWIEC 2021

Ranking kart kredytowych to codziennie aktualizowane narzędzie, które podpowie Ci jak skutecznie wybrać najlepszą kartę kredytową. Wychodzę z założenia, ze karta kredytowa to produkt dla świadomego klienta, który nie tylko dobrze rozumie jej działanie, ale też nie ma zapędów do nadmiernego wykorzystania tego narzędzia. Nie należę do tych, którzy namawiają do przecinania kart i „wyzwolenia się ze szponów banków” – karta kredytowa to tylko narzędzie, które wcale nie musi być groźne. Ba, karta kredytowa może być nawet bardzo przydatna, tylko trzeba umieć z niej odpowiedzialnie korzystać.

 

Poniższy ranking pomoże Ci znaleźć najlepszą dla siebie kartę kredytową. Za codziennie aktualizowane dane odpowiada Michał Pałka z bloga Livesmarter.

Jeśli potrzebujesz więcej wiedzy na temat samych kart kredytowych, chcesz nauczyć się jak wybrać najlepszą dla siebie kartę lub chcesz wiedzieć więcej o samym narzędziu, to pod rankingiem kart kredytowych znajdziesz pokaźną bazę wiedzy, która powinna pomóc Ci w korzystaniu z tego rankingu oraz innych narzędzi.

 

Pamiętaj również, że w poniższym rankingu kart kredytowych są linki afiliacyjne. Jeśli założysz jakiś produkt, to otrzymam za to prowizję. Nie ma to jednak znaczenia w kwestii pokazywania ofert – ranking jest absolutnie rzetelny i obiektywny.