Ranking kont oszczędnościowych MAJ 2024

Ranking kont oszczędnościowych to codziennie aktualizowane narzędzie, które podpowie Ci jak skutecznie wybrać najlepsze konto oszczędnościowe i ulokować na nim swoje pieniądze.

 

Żeby znaleźć najlepsze konto oszczędnościowe , musisz sprytnie posługiwać się suwakami, czyli określić kryteria: ile pieniędzy chcesz odłożyć i na jaki okres czasu. Po wybraniu parametrów zobaczysz posortowane najlepsze konta w formie rankingu. Każde kliknięcie w ofertę przeniesie Cię na stronę banku.

 

Jeśli potrzebujesz więcej wiedzy na temat kont oszczędnościowych i chcesz nauczyć się jak wybierać najlepsze rachunki oszczędnościowe lub chcesz wiedzieć więcej o samym narzędziu, to pod rankingiem znajdziesz pokaźną bazę wiedzy, która powinna pomóc Ci w korzystaniu z tego rankingu oraz innych narzędzi.

Ranking kont oszczędnościowych:

 

Zawsze aktualne dane w rankingu kont oszczędnościowych zapewnia Depozaur.pl Michała Pałki, autora bloga LiveSmarter, który od ponad 7 lat dokładnie analizuje oferty bankowe i po latach zbudował to świetne narzędzie, które ułatwi Ci wybór najlepszego konta oszczędnościowego.

 

Druga sprawa, o której musisz wiedzieć, to kwestia linków partnerskich. Ranking konto oszczędnościowych zawiera takie linki, co oznacza, że za niektóre założone przez Ciebie produkty finansowe z tego rankingu dostanę prowizję (i część tej prowizji dostanie także dostarczyciel danych). Nie ukrywam, że to dla mnie świetny sposób na zarabianie na rzetelnej pracy – czytelnik blog zyskuje poprzez założenie atrakcyjnego produktu. Win-win.

 

Ten ranking kont oszczędnościowych jest rzetelny, ponieważ opiera się na aktualnej ofercie banków (oferty są dosłownie codziennie aktualizowane) i nie premiuje żadnej instytucji – wszystkie są równe i nie ma możliwości, aby ktoś był wyżej w rankingu kont oszczędnościowych z gorszą ofertą (obecność linków partnerskich również nie ma znaczenia, wygrywa zawsze atrakcyjność oferty). Rankingi kont oszczędnościowych oferowane przez rozmaite sieci afiliacyjne czasem nie pokazują niestety wszystkich produktów, a jedynie te wybrane, z którymi prowadzą interesy. Głównie dlatego nigdy wcześniej nie miałem żadnego takiego rankingu kont oszczędnościowych na stronie – nie było żadnego wystarczająco dobrego.

 

W rankingu kont oszczędnościowych znajdziesz dużo produktów, chociaż w przypadku akurat kont oszczędnościowych to oczywiście oprocentowanie jest najważniejsze. Jeśli Twój bank oferuje Ci konto oszczędnościowe z oprocentowaniem np. 0.25% to… moim zdaniem powinien wstydzić, a Ty koniecznie załóż inne konto oszczędnościowe, bo świadomie tracisz pieniądze i Twój bank dobrze na Tobie zarabia.

 

Jak działa ranking kont oszczędnościowych?

 

Ranking kont oszczędnościowych jest bardzo prostym narzędziem. Główny suwak służy do określenia jaką kwotę chcesz przechowywać na koncie oszczędnościowym. Do tego trzeba pamiętać o rozwinięciu przycisku „więcej opcji”.

 

ranking kont oszczednosciowych suwak

 

Po ustaleniu przedziału kwot i rozwinięciu przycisku z dodatkowymi opcjami, pojawią się dwie rzeczy do zaznaczenia:

ranking kont oszczednosciowych opcje

  • Bez promocji dla nowych klientów (tu chodzi o oferty dla klienta, który wcześniej nie miał żadnego produktu w banku)
  • Bez promocji dla nowych środków (tu nie chodzi o klienta, ale o jego środki, które musząc być nowe – jednymi słowy warunki promocyjne obowiązują tylko dla kwot, które klient dopłaci do tych, które już są w banku)

 

Tu określasz jakie oferty mogą zniknąć z rankingu – jeśli odznaczysz te dwie opcje, zostaną tylko oferty bez promocji.

 

Sprawdź wybrane konto oszczędnościowe

 

To nie koniec – żeby wybrać najlepsze konto oszczędnościowe, trzeba nie tylko zerknąć na ranking kont oszczędnościowych, ale też dokładnie sprawdzić warunki konta, które chcesz wybrać. Pod każdą ofertą w rankingu kont oszczędnościowych znajduje się przycisk ”więcej”. Gdy go rozwiniesz, pojawią się dodatkowe informacje, z którymi koniecznie trzeba się zapoznać.

 

ranking kont oszczednosciowych dodatki

 

Znajdziesz tu:

  • Najważniejsze informacje (kto może założyć, czy z konto oszczędnościowe z wymaganym ROR itp.)
  • Uwagi (np. od kiedy dostępna jest oferta itp.)
  • Dokumenty do pobrania (taryfy opłat i prowizji, dokumenty banków)

 

To najważniejsze instrukcje dotyczące rankingu kont oszczędnościowych. Mam nadzieję, że dzięki temu wybierzesz najlepszą konto oszczędnościowe dla siebie i swoich pieniędzy. Zaglądaj tu regularnie, ranking kont oszczędnościowych jest zawsze aktualny, więc możesz śmiało sprawdzać czy gdzieś nie pojawiła się lepsza oferta.

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj