„Śladami Warrena Buffetta” wraca do sprzedaży!

sladami warrena buffetta

Książka, którą napisaliśmy rok temu z Przemkiem Gerschmannem wraca do sprzedaży w papierowej formie. Przez 2 miesiące można było ją dostać jedynie w cyfrowych formatach, więc żeby wynagrodzić nasz błąd, przygotowaliśmy małą niespodziankę.

 

Niby przerabialiśmy druk własnej książki rok temu, ale i tak widok drukujących się stron, nad których pisaniem spędziło się rok życia to piękne uczucie i od wraca miks pozytywnych emocji: satysfakcji, dumy czy radości. Papierowa książka ma swój urok i nie zastąpi jej żadna cyfrowa forma.

Przez dwa miesiące „Śladami Warrena Buffetta” można było kupić jedynie w wersji ebooka lub audiobooka. I tu czas na ważne wyjaśnienie, nigdy nie było zamiaru robienia jakiejś przerwy w sprzedaży… po prostu popełniliśmy błąd selfpublishera ?

Urodzinowa klęska urodzaju

Od kilku lat organizujemy w urodziny Warrena Buffetta konkursy, promocje lub coś specjalnego dla uczestników naszej facebookowej grupy. W tym roku postawiliśmy na darmową wysyłkę książki i faktycznie dużo czytelników chciało z tej promocji skorzystać – tak dużo, że wyprzedaliśmy w 3 dni książki, które miały być sprzedawane także jesienią. Nie zrobiliśmy dokładnych szacunków sprzedaży i nie zestawiliśmy tego ze stanem magazynowym tak jak powinniśmy i… gdy już promocja się skończyła, było za późno.

 

Jedyne co mogę zrobić jako autor, wydawca i sprzedawca książki, to przeprosić wszystkich tych, którzy od dwóch miesięcy czekają i nie mogą kupić książki. To z jednej strony dobry czas na naukę inwestowania, z drugiej strony, dużo ludzi chce wcześniej zadbać o prezenty świąteczne – tak jak pdfa można sobie poczytać edukacyjnie, tak już pod choinkę go raczej nie włożymy ?

Przepraszam i dziękuję za cierpliwość – od dzisiaj książka wraca do sprzedaży i będziemy pilnować aby sytuacja już nigdy się nie powtórzyła.

100 książek z darmową wysyłką

Oprócz przeprosin, chciałbym jakoś wynagrodzić długi czas oczekiwania i wspomnianą już cierpliwość. Skoro całe zamieszanie wynika z tego, że czytelnikom zależy na darmowej dostawie i korzystali z niej chętnie w urodziny Warrena Buffetta, zrobimy jeszcze mały prezent na przeprosiny i pokryjemy koszty wysyłki pierwszych 100 książek z dodrukowanej puli.

 

Nie będzie to żadna promocja ograniczona czasowo, tylko ilościowo – pierwszych 100 zamówień będzie bez kosztów przesyłki. Mam nadzieję, że w tej puli zmieszczą się wszyscy ci, którzy chcieli kupić książkę we wrześniu czy październiku i darmowa wysyłka będzie wynagrodzeniem ich czasu oczekiwania na dodruk.

Buffett pod choinkę

Bardzo się cieszę, że zdążyliśmy z dodrukiem przed grudniowymi świętami i nie chodzi tylko o czysto biznesowy aspekt. Rok temu dostaliśmy dużo wiadomości, że nasza książka znalazła się pod wieloma choinkami i niektórzy zaczęli wręcz od niej przygodę z inwestowaniem!

 

Biorąc pod uwagę jak burzliwy jest ten rok, wiele osób zaczęło inwestować w dosyć ekstremalnych warunkach wysokiej zmienności i być może dopiero na koniec roku będą na spokojnie uzupełniać bibliotekę i sięgać po książki o inwestowaniu. Mam nadzieję, że wśród propozycji do biblioteczki znajdzie się również nasza pozycja: Śladami Warrena Buffetta.

 

Ps. Jeszcze tylko kilka dni ceny przedsprzedaży konferencji Gamedev Inwestor – czeka tam na Was 11 wykładowców, masa materiałów o inwestowaniu w branżę producentów gier i ebook dla początkujących. W sam raz przed premierą Cyberpunka ?

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
0
Would love your thoughts, please comment.x