Blog dla ludzi, którzy dbają o swoje pieniądze

Voucher do Biedronki 100 zł + Konto w Nest Bank

voucher od biedronki

Rachunki z wisienkami robią się coraz trudniejsze, więc tym bardziej doceniam promocje Nest Banku, który sam w sobie jest bardzo prostym i eleganckim bankiem, a promocje z nim związane należą do łatwiejszych w Internecie. Tym razem bank daje 100 zł do wydania w Biedronce.

Jeśli nie znacie filozofii wyjadaczy wisienek, to dosyłam do mojego ciągle aktualnego tekstu. Promocje powinny być proste, nagroda konkretna, a rachunek lub inny produkt bezpłatny – wtedy faktycznie wystarczy kilka minut i bonus wpada nam do kieszeni.

Voucher do Biedronki + Nest Bank

Nie ma co owijać w bawełnę, trzeba opisać szybko i konkretnie promocję.
Żeby dostać voucher na 100 zł do wydania w sieci sklepów Biedronka, nowy klient musi:

1) Zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji

Konto w Nest Banku jest jednym z ostatnim, które można założyć nie tylko kurierem, ale też przelewem z innego banku. To zdecydowanie ułatwia sprawę.

Podczas składania wniosku, trzeba też wyrazić zgody marketingowe (punkcik 5 i 6).
Konto dostajemy z karta płatniczą, karta jest nam niezbędna do realizacji drugiego punktu promocji.

2) Wydać 250 zł kartą

Trzeba iść na zakupy z kartą Nest Banku i wykonać dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 250 zł. Mamy na to 60 dni od podpisania umowy, a transakcja bezgotówkowa to zgodnie z regulaminem płatność kartą w sklepach stacjonarnych lub w Internecie.

Voucher do Biedronki: 100 zł do wydania

Voucher do Biedronki przyjdzie do nas pocztą elektroniczną w terminie 21 dni roboczych od spełnienia warunków. Teoretycznie, jeśli szybko się uwiniecie z zakupami, to szybciej przyjdzie bonus finansowy. Sam voucher składa się z 13 cyfr i będzie to kod wielokrotnego użytku – działa dopóki nie wykorzystamy pełnej kwoty 100 zł.

Co warto wiedzieć do Nest Banku?

To proste, ale bardzo przyjemne w użytkowaniu konto. Jest całkowicie darmowe, na początek ma też promocyjną lokatę Witaj i w ogóle na tle konkurencji ma przyzwoite oprocentowanie na depozytach.

Jeśli ktoś lubi zajrzeć do oddziału, to tutaj też jest mega zaleta, naprawdę oddziały Nest Banku są śliczne i robią kawę ;) Pokaże Wam kiedyś przy większej recenzji. A tak serio to konto nie ma haczyków i na tle konkurencji to duży plus przy obecnej promocji.

Jeśli nie chcecie się rozstawać ze swoim głównym bankiem, to Nest Bank można śmiało traktować jako dodatkowe, darmowe konto na oszczędności. Osobiście uważam, że nie powinno się trzymać wszystkich pieniędzy w jednym banku chociażby ze względów na psychologiczny aspekt oszczędzania – nie widać konta oszczędnościowego, to mniej kusi żeby je ruszyć w trudnym momencie.

Czas… Start!

Organizator promocji zastrzegł sobie jednak, że ma tylko 1000 voucherów, więc teoretycznie promocja trwa do 30 września, ale w praktyce może skończyć się dużo wcześniej. W tym przypadku niestety obowiązuje zasada: kto szybszy, ten lepszy.

Przydatne linki:

Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja Doradca.tv ;)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on pocket
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty