Toyota Bank – Od 100 do 350 zł w nowej promocji

toyota bank

Tak jak zapowiadałem na blogu, Toyota Bank ma nową promocję, w której można zarobić na lokacie oraz polecaniu produktów innym klientom. Zobaczmy czy opłaca się mocno zaangażować w promocję.

W cyklu publikacji #wyjadaczewisienek, wymieram produkty bankowe, które spełniają określone kryteria – nie są trudne do założenia, nie mają za dużo dodatkowych warunków, a premia jest warta spędzenia trochę czasu nad analizą oferty. Brałem kiedyś udział w promocji Toyota Banku i wyszło całkiem nieźle. Bank chce kontynuować akcję i tym razem zapłaci nam za lokatę oraz za dalsze polecanie produktów. Przeanalizujmy!


Lokata z premią 100 zł

Produkt w promocji to Lokata na 130 dni, z oprocentowanie na poziomie 2.5 proc. w skali roku. Minimalna wartość lokaty to 10 tys. zł. No i trzeba założyć Konto Jedyne. Cała promocja trwa do końca września 2016.

100 zł za taką lokatę to premia dla nowego klienta, a nowy klient to taki, który nie miał Konta Jedynego w okresie od 7.04.2015 do 28.08.2016.

Żeby skorzystać z promocji, rejestrujemy się na stronie promocji i uzupełniamy formularz. Wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych przez organizatora promocji i akceptujemy regulamin.

promocja toyota bank

Zaznaczamy, że nie mamy Konta Jedynego, czyli jesteśmy nowymi klientami.

Dalej przeskakujemy do formularza z wnioskiem o Konto Jedyne. Tam już wyrażamy wszystkie zgody i uzupełniamy niezbędne dane oraz ustalamy datę wizyty kuriera.

Podpisujemy umowę po wizycie kuriera i… w systemie bankowości elektrycznej nowego konta w Toyota Banku, zakładamy lokatę PLAN DEPOZYTOWY na 130 dni. (minimum 10 tys.)

Regulamin mówi, że możesz zerwać lokatę po 70 dniach, ale to już bez sensu na tym etapie i lepiej utrzymać depozyt do końca dla odsetek. W ten sposób zyskujemy i premię i odsetki.

50 zł dla obecnych klientów

Tutaj jest mała gwiazdka w regulaminie – liczyłem na lepszą okazję. Lokatę z premią mogą założyć klienci, którzy założyli Konto Jedyne w jednej z akcji firmy Agora (liczą się poprzednie akcje).

W zasadzie wystarczy, że wejdą na stronę promocji i wybiorą opcję „mam już Konto Jedyne”.

konto toyota bank

Konto Jedyne

Wraz z lokatą, dostajemy konto w pakiecie. Sam rachunek jest ciekawy, jeśli korzystamy z moneyback na paliwo, ale ma niestety jedną wadę – mechanizm opłat.

Konto kosztuje 2.49 miesięcznie i kasę wam zabierają zawsze. Jeśli spełnicie warunek skasowania opłaty to i tak ją potrącą i oddadzą po miesiącu. Tak to działa. Warunkiem skasowania opłaty jest wydanie 400 zł miesięcznie kartą (tak, posiadanie karty ma sens w tym wypadku). Najbardziej optymalne rozwiązanie to korzystanie z moneybacku przy tankowaniu i zakupach. Jeśli olewamy kartę, to mamy 2,49 miesiąc w miesiąc aż nie zlikwidujemy konta – warto pamiętać o odliczeniu tej kwoty od realnego zysku (inaczej oszukujemy samych siebie).

Program polecań: jak zarobić jeszcze 250 zł

50 zł za polecenie do promocji kogoś znajomego. Maksymalnie możesz zarobić 250 zł, więc realnie 5 poleconych osób. Jednak żeby organizator akcji uznał wypłatę premii, każda polecona osoba musi spełnić wymagania promocji dokładnie tak jak Ty.

W praktyce: po rejestracji na stronie promocji musisz wygenerować kod polecenia. Ten kod musi wpisać osoba polecana, wraz z Twoim imieniem i nazwiskiem oraz adresem email, który, zarejestrowałeś się na stronie z promocją. To ważny punkt, bo wystarczy pomylić się w adresie email żeby nie spełnić warunków promocji.

polecenia toyota bank

Wypłaty premii i podsumowanie

O wypłacie premii poinformuje nas organizator. Zgodnie z regulaminem – do 17 stycznia przyszłego roku. Mamy wtedy 2 tygodnie na uzupełnienie danych na stronie promocji i do 14 lutego kasa z premii ląduje na koncie. Walentynki z premią ;)

Nie jest to oferta roku, przyznaję… Trzeba mieć 10 tys. zł pod ręką i je zamrozić na lokacie, a do tego mieć konto. To uczciwa promocja, ale nie jest aż tak łatwa jak kiedyś po prostu lokata, którą trzeba było tylko utrzymać do czasu zapadalności. Oferta jest ok, ale trzeba się napracować żeby zaliczyć pełne 350 zł, czyli premie także z poleceń. Życzę powodzenia i trzymam kciuki za najbardziej pracowitych w tej promocji.

Ważne dokumenty:

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
0
Would love your thoughts, please comment.x