110 zł premii za lokatę i zwrot za paliwo w Toyota Banku

premia toyota bank

Oferta lokat robi się coraz bardziej uboga i trzeba łapać każdą promocję, dopóki jeszcze takie się pojawiają. Toyota Bank kusi klientów premią gotówkową i trzeba przyznać, że jeśli macie gotówkę na lokatę, to jest łatwo zgarnąć premię i uzyskać najwyższą stopę zwrotu na rynku.

Znasz filozofię wyjadaczy wisienek? Jeśli nie, to odsyłam Cię do starego tekstu. W skrócie oznacza: łapiemy promocje, mamy tylko darmowe usługi w bankach i nie przepłacamy. W przypadku tego artykułu, skupmy się na tym ile możemy zarobić i czy faktycznie promocja kwalifikuje się jako łatwy zarobek. Na początku wydała mi się mocno skomplikowana, ale jak przebrnąłem przez regulamin i kalendarz promocji… licząc z premią jest to najlepsza lokata na rynku!

[EDIT] Promocja jest nieaktualna, linki są nieaktywne. Zapraszam Cię do zapisania się na newsletter, a będziesz dowiadywać się o promocjach na bieżąco!

Do zgarnięcia mamy kilka premii, które opiszę po kolei.

 • 100 zł za lokatę
 • 10 zł za rejestrację w promocji Agory
 • Zwrot za paliwo
 • Konkurs z nagrodami

Oferta jest bardzo dobra dla wszystkich, którzy posiadają oszczędności i szukają miejsca do ulokowania ich z dobrym oprocentowaniem oraz dla aktywnych kierowców. W moim przypadku dużo ważniejsze jest to pierwsze (nie mam auta i nie planuję mieć), ale oszczędności już jakieś uzbierałem i poluję na dobre oferty.

Krótka opcja dla tych, którym zawsze się spieszy:

Rejestrujemy się na stronie promocji i zakładamy Konto Jedyne (kurier przychodzi z umową). Tam zakładamy lokatę 100-dniową na 2,75 proc. wpłacamy minimum 10 tys. zł i wtedy łapiemy się na premię 100 zł. Rejestrujemy się również na promocję „Tankuj Korzyści do pełna” i wpada dodatkowe 10 zł. Uproszczone liczenie (odsetki plus premie) pozwala jasno stwierdzić, że przekraczamy 6 proc. w skali roku, czyli mamy najlepszą lokatę na rynku. Tyle w temacie, baner poniżej ;)

A teraz wersja dla tych, którzy dużo dokładniej wszystko analizują i chcą mieć pełne prześwietlenie produktu Toyota Banku w promocji Agory. Sugeruję przeczytanie regulaminu, bo to jednak poważna decyzja finansowa.

Lokata na 100 dni i premia gotówkowa

100 dni to mniej więcej 3 miesiące, ale marketingowo brzmi lepiej ;) Taką lokatą, z oprocentowaniem 2,75 proc. musimy założyć żeby dostać dodatkowe 100 zł premii. Co ciekawe – promocja jest dla nowych klientów (oczywiste), ale i dla obecnych klientów banku. Tutaj będzie jednak niższa premia. Żeby skorzystać z lokaty z premią musimy założyć Konto Jedyne. Poniżej procedura i linki, a później omówienie komu się to może opłacać a komu nie.

Parametry produktu:

 • Lokata na 100 dni, czyli ok. 3 miesięcy, ale marketingowo brzmi fajniej ;)
 • Oprocentowanie 2,75 proc. w skali roku
 • Premia za lokatę (utrzymanie powyżej 70 dni) – 100 zł
 • Dodatkowa premia za rejestrację w promocji Agory – 10 zł

Wymagane konto:

 • Lokata jest jednak powiązana z kontem bankowym. Musimy założyć Konto Jedyne w Toyota Banku i dopiero z poziomu konta założyć lokatę.
 • Konto jest ciekawe dla kierowców wykonujących transakcje bezgotówkowe. Inni klienci mogą nie polubić tego produktu chociażby za opłaty za wypłaty z bankomatów czy też opłatę miesięczną.
 • Konto kosztuje 2,49 zł miesięcznie. Opłatę omijamy, jeśli wydamy 400 zł kartą. Za kartę nic już dodatkowo nie płacimy, ale należy jeszcze uważać na wypłaty z bankomatów, tam pojawiają się prowizje już po trzeciej wypłacie (3 pierwsze darmowe, każda kolejna 4,50 zł).
 • Dużym atutem konta jest pakiet moto i assistance. Oczywiście, jeśli jesteś kierowcą ;) Mamy w pakiecie dostarczenie paliwa, naprawę i holowanie, otwarcie i uruchomienie auta, a nawet pomoc rowerzystom. W przypadku pakietu medycznego, czeka na nas podstawowy pakiet usług od wizyty lekarza w domu, po transport do szpitala czy dostawę leków. Polecam zapoznać się dokładnie z regulaminem usług: moto i assistance

toyota promocja zwrot za paliwo

W promocji mogą brać udział nowi klienci, czyli osoby, które od 7 kwietnia 2015 roku nie posiadały Konta Jedynego w Toyota Bank.

1. Do 29 lutego 2016 r. zarejestruj się na stronie promocji. Najpierw oczywiście przeczytaj regulamin i dopiero go akceptuj.
2. Odbierz link aktywacyjny i wybierz „Nie mam konta w Toyota Bank”. Złóż wniosek o Konto Jedyne. Bank skontaktuje się z Tobą telefonicznie, potwierdzi dane i umówi kuriera z umową. Nie da się założyć konta żadnym przelewem weryfikującym.
3. Do 28 marca za pomocą bankowości elektronicznej załóż minimum jedną lokatę o nazwie: „Plan depozytowy na 100 dni”. Kwota minimalna 10 tys. zł.
4. Utrzymaj lokatę minimum 70 dni. Możesz ją zerwać po tym czasie, ale stracisz odsetki i zostanie Ci już tylko premia. Warto poczekać do końca.
5. Do 14 czerwca 2016 r. organizator powiadomi Cię o zakwalifikowaniu się do wypłaty premii. Będziesz miał tydzień na uzupełnienie danych. Premie będą wypłacone do 30 czerwca 2016 r.

toyota_lokata100 dni

W promocji mogą też brać udział klienci, którzy już mają Konto Jedyne. Procedura niewiele się różni, a premia wyniesie 50 zł.

1. Do 29 lutego 2016 r. zarejestruj się na stronie promocji. Najpierw oczywiście przeczytaj regulamin i dopiero go akceptuj.
2. Odbierz link aktywacyjny i wybierz „Mam konto w Toyota Bank”.
3. Do 28 marca 2016 r. za pomocą bankowości elektronicznej załóż minimum jedną lokatę o nazwie: „Plan depozytowy na 100 dni”. Kwota minimalna 10 tys. zł. Po prostu musisz zwiększyć swoje saldo depozytowe.
4. Utrzymaj lokatę minimum 70 dni. Możesz ją zerwać po tym czasie, ale stracisz odsetki i zostanie Ci już tylko premia. Warto poczekać do końca.
5. Do 14 czerwca 2016 r. organizator powiadomi Cię o zakwalifikowaniu się do wypłaty premii. Będziesz miał tydzień na uzupełnienie danych. Premie będą wypłacone do 30 czerwca 2016 r. Powiem tak. Easy money.

Pamiętaj o promocji Tankuj Korzyści – to dodatkowe 10 zł.

Zwrot za paliwo w Toyota Banku

Chcesz zgarnąć premię kilka razy? No to musi pomóc cała rodzina, żeby wesprzeć budżet domowy. Warunkiem jest też oczywiście odpowiedni kapitał. Jedna osoba przechodzi cały proces opisany powyżej. Później czyścicie ciasteczka w komputerze albo przez tryb „incognito” w przeglądarce i druga osoba przechodzi ten sam proces. 3 osoby to wprawdzie 300 zł premii, ale i 3 konta i 30 tys. do wrzucenia na lokaty. Możecie iść po całości i założyć 7 lokat po 10 tys., niestety premia będzie tylko jedna. Zysk i tak wyjdzie bardzo dobry na tle rynku, bo niestety nie rozpieszczają nas teraz w bankach.

Biorąc pod uwagę spadające oprocentowanie lokat, 2,75 proc. plus dodatkowe 100 zł jest bardzo dobrą ofertą na rynku. Obawiam się, że nie zobaczymy w tym roku bardzo dużo promocji, a jeśli już lokatę w Idea Banku czy BGŻ Optima macie, to wypada czekać na kolejne premie za zakładanie kont. Nie opisuję wszystkich promocji, ale tylko wybrane, bo żeby faktycznie łapać się po kolei na to co proponują banki, trzeba zainwestować głównie sporo czasu.

Dla kogo jest to produkt

Biorąc pod uwagę samą ofertę lokat, jest dobrze, bo premia 100 zł + 2,75 proc. w skali roku zwiększa oprocentowanie. W takim założeniu lokata jak najbardziej się opłaca. Możecie porównać to chociażby z lokatami styczniowymi z zestawienia.
Oferta jest fajna dla kierowców, którzy będą płacić kartą banku i połączą ofertę z programem „Tankuj korzyści do pełna”, zarejestrują się na stronie promocji (link) i faktycznie będą otrzymywać nawet 10 proc. zwrotu wydatków na stacjach benzynowych. To jednak wymaga, żebyśmy nastawili się na trzymanie większej kwoty na rachunku, no i faktycznie tankowali za minimum 500 zł miesięcznie. Wszystkie promocje Toyota Banku mają za zadanie sprawić, że wybierzecie to konto jako swój podstawowy rachunek. Myślę, że dla kierowców, jest to bardzo dobra opcja.

 

Nie opisywałem specjalnie tej promocji, bo mimo wszystko ma sporo warunków do spełnienia, a ja… od dobrych kilku lat jestem fanem komunikacji miejskiej i w Warszawie nie mam auta. Czasami łapię się na tym, że muszę sprawdzać do tekstów po ile jest benzyna, bo na co dzień po prostu tego nie potrzebuję ;)

Żeby wycisnąć ile się da z promocji ze zwrotem za paliwo (10 proc.), trzeba wydawać minimum 1000 zł miesięcznie kartą, przechowywać na lokatach 50 tys. zł i jeszcze mieć średnie saldo rachunku na poziomie 3 tys. zł. Już pomijając fakt, że nie mam auta, jest to właściwie przerzucenie się całkowicie na Toyota Bank. W moim przypadku nie do zrobienia i zostaję przy opcji lokaty z premią.

Ważne linki:

Dodatkowy konkurs

A to miła niespodzianka, bo jeśli i tak już korzystacie z promocji z tankowaniem i udaje Wam się spełnić warunki zwrotu za paliwo, to możecie jeszcze pogłówkować nad hasłem reklamowym. Trzeba spełnić warunki promocji przez 3 dowolne miesiące od końca stycznia do końca sierpnia i wymyślić hasło do promowania Toyota Banku. Dla najbardziej kreatywnych nagrody: kamera GoPro Hero 4 Silver (5 sztuk), tablet Acer B1–770 (50 sztuk), książka “500 zdań” Jerzego Bralczyka (50 sztuk).

Osobiście skorzystam z pojedynczej lokaty i wezmę 110 zł premii. Nie mam auta, więc pełna promocja w moim przypadku jest nieefektywna. Konta w Toyota Bank jeszcze nie miałem, dołączy do kolekcji (tak, mam ich naprawdę dużo). Oferta spełnia wymagania „wyjadaczy wisienek”, więc znajdziesz tu wszystkie linki do końca trwania promocji ;)

Dziękuję za zaufanie, ostatnio policzyłem efekty u kilku partnerów i przez cały czas trwania bloga kilkaset osób było już zadowolonych z polecanych produktów ;) Dzięki i będę się starał dalej!

A ja zachęcam do zapisania się na newsletter. Na czytelników czeka ebook „Mały Podręcznik Oszczędzania”.

Tomasz Jaroszek

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
0
Would love your thoughts, please comment.x