Zapowiedź wykładu i pierwsza wizyta w Comparic24.tv

comparic24.tv doradcatv jaroszek

Nie tak dawno ruszyła telewizja internetowa dla inwestorów – Comparic24.tv, a ja w minionym tygodniu miałem okazję nie tylko odwiedzić redakcję, ale też być gościem prawie godzinnego programu.

Zbliża się konferencja Invest Cuffs 2019, gdzie będziemy z Przemkiem Gerschmannem dużo opowiadać o inwestowaniu w akcje i podejściu Warrena Buffetta. Z tej okazji dostałem zaproszenie do wywiadu w Comparic24.tv, żeby opowiedzieć o tym, co czeka uczestników, którzy wybiorą się na mów wykład.

Całość materiału możecie obejrzeć tutat:

Tak, wiem – w pierwszych minutach realizatorowi „weszła” stara belka ;) Każdemu się może zdarzyć, w szczególności, przy nagraniach live.

Wizyta w Comparic24.tv

Comparic24.tv to nowe miejsce w sieci, które skupia inwestorów i spekulantów śledzących każdego dnia rynki finansowe. Myślę, że ucieszą się fani takich inicjatyw jak chociażby Rynki na Żywo Daniela Kosteckiego, którzy dostaną jeszcze więcej treści rynkowych, które można oglądać codziennie. Od czasów zakończenia działania TVN CNBC polski inwestor ma relatywnie mało treści typowo skierowanych do inwestorów.

Oprócz redaktorów, których znacie z ekipy Comparic, programy prowadzi też Bogusz Kasowski, autor blogów PrywatnyInvestor oraz Surowcowe.info.

Kibicuję projektowi i mam nadzieję, że jeszcze niejeden raz odwiedzę redakcję i w samej ramówce (która dopiero się rozkręca) pojawi się więcej tematów dla preferujących inwestowanie w akcje spółek czy to na polskiej GPW czy innych rynkach.

A tymczasem widzimy się już za miesiąc w Krakowie na Invest Cuffs – będzie świetna okazja żeby poznać na żywo wielu uczestników grupy Śladami Warrena Buffetta.

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
0
Would love your thoughts, please comment.x