Blog dla ludzi, którzy dbają o swoje pieniądze

Noworoczna wyprzedaż ebooków

zaczytani 2018

Obiecaliście sobie, że w 2018 będziecie czytać więcej książek? No to dobrze trafiliście, mam dla Was listę fajnych pozycji, które można kupić bardzo tanio w ramach corocznej promocji #Zaczytani.

Ebookpoint robi na początku roku wielką wyprzedaż ebooków – przez 48 godzin można kupić książki z bardzo dużymi rabatami. To ten moment, gdy ja też uzupełniam zapasy i uzupełniam biznesową bibliotekę. To też dobry moment na zakupy, gdy zastanawialiśmy się nad jakiś tytułem, a tutaj kosztuje np. 6.90 zł, więc czemu by nie spróbować ;)

Jeśli jednym z Waszych postanowień noworocznych jest „będę czytał więcej wartościowych książek”, to ten wpis jest zdecydowanie dla Was. Przez 48 godzin w Ebookpoint trwa ogromna wyprzedaż ebooków. Niektóre tytuły można kupić dosłownie za kilka złotych, podczas gdy normalnie kosztuję ponad 50 zł.

===> Link do promocji <===

Zachęcam do samodzielnego szukania, a poniżej możecie sobie rozwinąć kilka moich małych sugestii, które mam od dawna na czytniku albo półkach, którą znacie z mojego kanału na YouTube :)

Do tego kilka ciekawych pozycji dla inwestorów:

Jeśli tego Wam mało, to polecam jeszcze wpis sprzed roku, w którym polecałem 17 dobrych książek na początek 2017 – część z tych książek jest również objęta promocją Zaczytani 2018 i wpis o książkach dla początkujących inwestorów.

Udanych zakupów!

PS. W tekście są moje linki partnerskie. Uważam, że to doskonałe wynagrodzenie za pracę każdego blogera – zarabiam tylko wtedy, gdy faktycznie kupicie jakąś pozycję z listy poleconych książek ;)

Dopiszcie swoje propozycje w komentarzach! Ja jeszcze zbieram koszyk z nowymi pozycjami w tym roku, chętnie coś dorzucę.

Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja Doradca.tv ;)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on pocket
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty