Jak zarobić dodatkowe 355 złotych na bankowych promocjach?

premia finansowa gotówka

Wyjadacze wisienek to seria tekstów, w których pokazuję promocje bankowe, na których można zarobić dodatkowej pieniądze – premie, bonusy , ekstra oprocentowanie. Tym razem kompilacja 3 ofert, które dają zarobić kilkaset złotych. W tym przypadku dosłownie 355 zł lub więcej.

Stali czytelnicy wiedzą, że w ramach cyklu „wyjadacze wisienek”, czyli jak znaleźć najlepsze promocje bankowe, szukam produktów, które albo dają finansowe premie albo są bardzo opłacalne dla klienta. Zasady są proste – żadnych trudnych produktów, pełnych ukrytych opłat, podwyżek itp. Szybka akcja, zarabiamy premię i jeśli konto czy lokata nie satysfakcjonuje nas w długim terminie – to wypisujemy się i rezygnujemy z produktu.

Zbliżają się święta i jestem przekonany, że większość z nas będzie zaskoczona jak co roku. To już? Trzeba kupić prezenty? Jedzenie? Przygotować się na przyjazd rodziny? Ciekawe ile na to odłożyłem pieniędzy… NIC! Jak co roku.
Większość Polaków w ogóle nie oszczędza, nie mówiąc już o konkretnym odkładaniu na cele takie jak wydatki świąteczne czy wyjazd na wakacje. Dlatego tym razem będzie kombinacja ofert dla wyjadaczy wisienek, ale i dla każdego, kto potrzebuje dodatkowej kasy na dobry początek roku. To będzie na pewno miła niespodzianka na koncie po grudniowych wydatkach.

Mam 3 produkty, gdzie banki zdecydowały się na premie gotówkowe. Poniżej napisałem instrukcje co, gdzie, jak i kiedy należy kliknąć i podpisać żeby skorzystać z okazji. Można wyjść bogatszym o 355 zł (no i 3 konta bankowe).

100 zł od BZ WBK

Pierwsza oferta to Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK. Zaczynam od niego, bo spełnia idealnie moje warunki – szybka premia, dobry produkt, wiarygodny bank i prosta procedura.

BZW BK promocja na doradca.tv

BZ WBK gwarantuje bezpłatność konta oraz wydawanej do niego karty przez ponad półtora roku, do 30 czerwca 2017 roku. Najs, do tego premia za założenie rachunku i wydanie 100 zł kartą. Z promocji można skorzystać, jeśli nie mieliście lub zamknęliście rachunek w BZ WBK przed 31 sierpnia 2015 r. Sam niestety nie dostanę ani złotówki, bo już konto w tym banku mam od kilku lat ;)

Krótka instrukcja promocji

 1. Czytamy regulamin promocji.
 2. Wchodzimy na stronę promocji i rejestrujemy się z linku.
 3. Podajemy swój adres mailowy i musimy zaakceptować pierwszą zgodę w formularzu (1 z 3).
 4. Aktywujemy konto przez link wysłany na maila.
 5. Wyrażamy zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie związanym z promocją.
 6. Składamy wniosek o właściwe Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4% i kartą debetową.

Harmonogram całej promocji wygląda następująco:

 • 23 listopada – ostatni dzień promocji, do tego czasu można złożyć wniosek o otwarcie konta
 • 31 grudnia – ostatni dzień, kiedy użytkownik ma czas wydać regulaminowe 100 zł kartą.
 • 31 stycznia 2016 r. – ostatni dzień, kiedy organizator promocji może poinformować o przyznaniu premii.
 • 14 lutego 2016 r. – do tego czasu trzeba uzupełnić dane do przelewu na stronie organizatora
 • 29 lutego 2016 r. – premia najpóźniej w tym terminie trafia na Twoje konto w BZ WBK.

200 zł lub więcej od Credit Agricole

Ten bank rozpycha się konkretnie w polskim sektorze finansowym i kusi premią w wysokości 1000zł. Tak, 1000! Oczywiście tutaj jest dużo do zrobienia zanim dostaniemy pełną premię. Zostańmy przy 200 zł – to można zrobić bardzo szybko.

Promocja Credit Agricole na doradca.tv

Żeby pierwsze 100 zł zarobić właściwie od ręki, wystarczy samo otwarcie wybranego pakietu konta i wpływ na kwotę minimum 1 500zł. Istotne aby 1500 zł pojawiło się na koncie nie później niż w kolejnym miesiącu od dnia przystąpienia do promocji.

Drugie 100 zł jest za przeniesienie rachunku bankowego z innego banku. Z perspektywy „wyjadacza wisienek” – dobra okazja do zamknięcia czegoś z poprzedniej promocji. Na pewno jest jakiś rachunek, za który można podziękować. Bank pomoże nam z formalnościami. Wniosek z pełnomocnictwem musi być złożony do 7 dni od podpisania umowy o konto. We wniosku musi znaleźć się nazwa dotychczasowego banku, numer rachunku ROR oraz dyspozycja zamknięcia rachunku z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

Warto jednak dobrze zastanowić się nad wyborem konta z promocji – musimy je utrzymywać, jeśli chcemy brać udział w naliczaniu kolejnych premii za płacenie kartą i płacenie za rachunki.

Instrukcja promocji:

 1. Czytamy regulamin promocji.
 2. Rejestrujemy się na specjalnej stronie Credit Agricole.
 3. Wybieramy jeden z rachunków dostępnych w promocji i przechodzimy przez formularz.
 4. Składamy dyspozycję przeniesienia konta w ciągu 7 dni od podpisania umowy o konto.
 5. Na koniec trzeba zapewnić co najmniej jeden wpływ z tytułu wynagrodzenia (renta, emerytura, działalność gospodarcza) lub przelew własny z konta w innym banku w wysokości min. 1 500 zł.

Harmonogram promocji:

 • Do 31 grudnia 2015 r. – wchodzimy na stronę promocji i składamy wniosek online o jedno z kont w Credit Agricole. Następnie składamy dyspozycję zlecenia przekazywania środków lub deklarację stałego zasilania konta
 • Do 7 dni od podpisania umowy – składamy dyspozycję o przeniesienie konta i za to otrzymujemy 100 zł
 • W kolejnym miesiącu promocji zapewnij wpływ min. 1500 zł z tytułu „wynagrodzenia”. Otrzymasz za to 100 zł premii.

55 zł do Alior Banku i Comperii

Jeśli poszukujecie bankowych okazji, to na pewno znacie serię Comperia Bonus. Tym razem porównywarka produktów bankowych przygotowała produkt w porozumieniu z Alior Bankiem. Idea jest bardzo prosta – bonus za założenie konta i lokatę z lepszym oprocentowanie.

Promocja alior banku na doradca.tv

Pierwszy warunek jest oczywisty – nie możemy być klientem Aliora, T-Mobile Usługo bankowe (dawny Sync) i… Meritum Bank. Alior właśnie ich wchłonął, więc to też odpada. Jeśli nie mamy żadnego rachunku w tym banku, to idziemy dalej po Konto Internetowe.

Byłem dosłownie kilka dni temu na konferencji z udziałem prezesa Alior Banku i zapowiadają się tam spore zmiany, ale dopiero za rok – nowa bankowość internetowa i mobilna ma powalać na kolana niedowiarków i być wręcz produktem eksportowym banku. Niemniej jednak nas interesuje to, co tu i teraz, czyli konto w promocji. Do konta zostanie wydana karta i trzeba wydać 100 zł miesięcznie żeby uniknąć opłaty 4 zł. Jednak w ramach Comperii Bonus mamy ten problem z głowy do 1 marca. Ja bym sugerował pozbycie się karty jak tylko skończy nam się okres promocyjny.

W nowym roku, aby karta była darmowa, konieczne będzie wydanie 100 zł kartą (inaczej opłata wyniesie 4 zł). Warto jednak zauważyć, że choć regulamin nigdzie o tym nie wspomina, to na stronie promocji zaznaczone jest, że uczestnicy promocji Comperia Bonus uzyskują zwolnienie do 1 marca 2016. Oczywiście nic też nie stoi na przeszkodzie aby kartę zamknąć zaraz po spełnieniu warunków promocji.

Jaki jest plan? Prosty!

1. Czytamy regulamin promocji.
2. Zakładamy konto internetowe w Alior Banku na comperiabonus.
3. Zakładamy lokatę 2-miesięczną, na kwotę minimum 1.000 zł. Oprocentowanie wynosi 4 proc. w skali roku.
3. Dokonujemy co najmniej 1 płatności kartą wydaną do konta internetowego.

Kalendarz promocji wygląda następująco:

 • 9 grudnia – termin składania wniosków
 • 31 grudnia – termin zakładania lokaty i wykonania transakcji kartą
 • 21 stycznia – organizator informuje o przyznaniu premii

Wyjadacze wisienek

Oczywiście należy pamiętać o fundamentalnych zasadach wyjadaczy wisienek. Nie musimy przecież zostać z trzema rachunkami, plus jeszcze tymi, które już pewnie masz. Na to mogę sobie pozwolić ja i inni blogerzy i dziennikarze – skoro testujemy konta to nawet wskazane jest żeby mieć ich dużo więcej niż użytkownik bankowości – nasze zadanie to dobra znajomość produktów i recenzowanie ich.

  • Rachunek nie może generować kosztów. Jeśli wystarczy zrobić szybki przelew albo transakcję kartą w danym miesiącu, to trzeba to jak najbardziej zrobić.
  • Kiedy kończy się okres promocyjny i konto jest nam niepotrzebne, powinniśmy szybko sprawdzić czy jest jakakolwiek korzyść z posiadania go. Jeśli nie, to po rezygnujemy z rachunku.
  • Jeśli bank funduje nam drastyczną podwyżkę opłat – od razu ewakuacja! Banki mają to do siebie, że do czasu do czasu przesyłają „zmianę taryfy opłat i prowizji” i w ten sposób zaczyna się skubanie klienta małą opłatą, co w skali banku daje solidny przychód.

Tomasz Jaroszek

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
0
Would love your thoughts, please comment.x