CD Projekt – notowania, które warto śledzić

cd projekt notowania kicinski

Adam Kiciński, prezes spółki CD Projekt to facet, którego chce się poznać będąc inwestorem lub… graczem w Wiedźmina. Akcje spółki miały fantastyczny 2013 rok, a notowania CD Projekt śledzą inwestorzy nie tylko z Polski. Na czym polega ten fenomen? Obejrzyjcie na wywiad z prezesem.

Dostaję od znajomego numer telefonu prezesa CD Projekt z adnotacją:

dzwoń śmiało, rewelacyjny koleś, nie musisz dobijać się przez zaporę asystentek i rzeczników

Dzwonię i jestem umówiony na wywiad po kilku minutach rozmowy. Jest tylko prośba o podesłanie pytań wymagających poszukania danych żeby widz/czytelnik dostał jak najwięcej informacji. Prowadzenie wywiadów z takimi ludźmi to sama przyjemność, bo można od nich usłyszeć masę interesujących informacji a nie korpo-bełkot, który zatwierdza cały dział public relations.

Jeśli zamierzasz zainwestować w akcje tej spółki to naprawdę poświęć kilkadziesiąt minut na ten wywiad i kolejnych kilka godzin na zrozumienie z czego dokładnie składa się spółka, na czym zarabia i jaki jest potencjał vs. zagrożenia. To podstawa inwestowania, najczęściej pomijana przez inwestorów.

 

Jeśli nie lubisz oglądać video, to przeczytaj całość wywiadu z prezesem CD Projektu. Wywiad został zrealizowany w ramach projektu z InwestorTV.

Z ciekawostek warto dodać, że prezes Kiciński to człowiek, od którego dziennikarz może usłyszeć więcej niż powinien, bo np. zapomni, że miał tego nie mówić, bo oficjalna informacja pojawi się dopiero za kilka dni.

Osobiście akcje CD Projekt miałem w portfelu wiele miesięcy przed realizacją tego wywiadu i jest bardzo prawdopodobne, że kiedy czytasz ten wpis, ja nadal mam te akcje. Wychodzę z nich na korekty lub jeśli się spóźnię – dokupuję pakiet. Uznałem CD Projekt za moją spółkę roku 2013 i pewnie jeszcze niejeden wpis poświęcę tej giełdowej perełce na polskim rynku.

Tomasz Jaroszek

Zdjęcie pochodzi z materiałów dla mediów CD Projekt.

Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
0
Would love your thoughts, please comment.x