Blogerzy na giełdzie! Zapraszam na bezpłatną konferencję na GPW

blogerzy na giełdzie

Dla wszystkich, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki na giełdzie, mam świetną wiadomość. Już w listopadzie odbędzie się konferencja „Blogerzy na giełdzie”! Będzie nas kilku i będziemy dzielić się wiedzą na GPW. Mamy dla Was aż 150 miejsc!

Większość konferencji dla inwestorów skupia się na bardzo konkretnych rzeczach: analizie fundamentalnej, technicznej, szukaniu ciekawych spółek czy bardzo konkretnych metodach zarabiania. To wszystko jest super… o ile już wiemy jak poruszać się na rynkach kapitałowych.

Moim zdaniem ewidentnie brakuje konferencji czysto edukacyjnych dla początkujących, które uczą poruszania się po rynku, weryfikowania danych, a nawet nauki procesu uczenia (to też nie takie proste!). A skoro powiedziałem A, to powiem i B. Razem z Fundacją GPW taką konferencję po prostu zrobimy!

Kiedy Blogerzy na giełdzie?

Widzimy się 14 listopada, o godz. 17.00, w Warszawie, w budynku Giełdy Papierów Wartościowych, na Sali Notowań. Konferencja potrwa ponad 3 godziny, a w trakcie dostaniecie 2 wykłady, debatę oraz sesję pytań od publiczności. A tak wygląda program:

17.00 – startujemy z oficjalnym otwarciem konferencji

17.15 – mój wykład: „Jak uczyć się inwestować” – nauka inwestowania to długoterminowy proces, do którego nikt nas nigdy nie przygotowywał. Jak się uczyć, jak łączyć teorię z praktyką i jakie pułapki czyhają na początkującego inwestora? Dowiecie się na moim wykładzie.

18.00 – wykład Daniela Kosteckiego, autora kanału Rynki na żywo w temacie: „Cała naprzód czy stopniowe budowanie portfela? – Sposoby zarządzania kapitałem, ale nie tym, który jest na giełdzie, a tym, który ma dopiero na niego trafić”

18.45 – 19.10 – przerwa kawowa. Bez kawy nie ma zabawy ;)

19.10 – debata blogerów pt. „Inwestor uczy się całe życie”

Będę moderatorem tej debaty i przepytam dokładnie moich gości z ich inwestycyjnych porażek, ważnych momentów w giełdowej karierze, przełomowych odkryć i pułapek, w które sami wpadali po drodze. Każdy z nas, inwestorów, uczy się całe życie – pokażemy to w debacie.

Moimi gości będą:

Po debacie jesteśmy do dyspozycji publiczności – będzie sesja pytań, korzystając z okazji, że będzie nas aż tylu na scenie Sali Notowań.

blogerzy na giełdzie

Zapisy na konferencję

Konferencję Blogerzy na Giełdzie przygotowuje Fundacja GPW, którą zapewne znacie z takich inicjatyw jak opisywana przeze mnie Szkoła Giełdowa, czy też projekt dla najmłodszych, Szkolna Internetowa Gra Giełdowa. Teraz, organizujemy razem konferencję „Blogerzy na Giełdzie”.

Co do samego spotkania… dobra wiadomość jest taka, że konferencja jest całkowicie bezpłatna! Zła jest tak, że miejsc na sali jest ograniczenie miejsc, więc przy bardzo dużym zainteresowaniu, niestety nie wszyscy się zmieszczą. Dlatego mam bardzo, ale to bardzo ważną prośbę – zapisz się tylko wtedy, jeśli chcesz przyjść, wiesz, że masz wtedy wolne w kalendarzu i naprawdę Ci zależy.

Na wielu konferencjach zdarza się, że zapisów jest nawet 2 razy więcej niż osób, które faktycznie przychodzą na konferencję. Stąd moja prośba – nie zapisujcie się w ciemno, jeśli nie jesteście pewni czy przyjdziecie. Możecie w ten sposób blokować miejsce komuś, kto bardzo chce przyjść, ale osiągnięto już limit miejsc.

Konferencja nie będzie transmitowana. Postaram się udostępnić tyle materiałów, ile to tylko będzie możliwe później, ale na pewno żeby obejrzeć całość i mieć możliwość wzięcia udziału w sesji pytań, trzeba być na miejscu.

Zapisać możecie się tutaj (bądź klikając na banner konferencji w tekście. Za zapisy odpowiada Fundacja GPW, ja nie jestem administratorem danych, które zostawiacie w formularzach. Warto też zajrzeć na profil wydarzenia na Facebooku.

W razie pytań jestem do Waszej dyspozycji – możecie śmiało pytać w komentarzach, a postaramy się szybko rozwiać wszelkie wątpliwości.

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
0
Would love your thoughts, please comment.x