Blog dla ludzi, którzy dbają o swoje pieniądze

50 zł i 5 proc. na lokacie – ostatnia promocja w 2014 roku!

lokata w idea banku

Zaraz czas podsumowań i nowe wyzwania 2015, ale dzisiaj krótka piłka – ostatnia oferta dla wyjadaczy wisienek w tym roku. Lokata w Idea Banku wraca po raz trzeci i znowu daje 50 zł w prezencie. Przejdźmy do szczegółów.

Stali czytelnicy wiedzą, że w ramach cyklu “wyjadacze wisienek”, czyli jak znaleźć najlepsze promocje bankowe, szukam produktów, które albo dają finansowe premie albo są bardzo opłacalne dla klienta. Zasady są proste – żadnych trudnych produktów, pełnych ukrytych opłat, podwyżek itp.

 

Tym razem mamy Idea Bank i Lokatę Happy po raz trzeci!

[EDIT] Oferty są już nieaktualne – zachęcam do

idea bank oferta doradcatv

Jeśli chcesz dostać 50 zł premii do Lokaty Happy na 5 proc. to musisz:
1) Założyć profil na stronie promocji do 31 grudnia 2014 roku
2) Potwierdzasz rejestrację – dostaniesz maila od Agory – kliknij w link aktywacyjny
3) otrzymasz link do wniosku o lokatę – uzupełnij wniosek
4) musisz zasilić lokatę kwotą minimum 1000 zł w czasie 14 dni kalendarzowych od złożenia wniosku
5) Do 28 stycznia 2015 r. uzupełnij swój profil na stronie promocji: imię, nazwisko, numer telefonu oraz numer rachunku bankowego na który zostanie wypłacona premia.

Kliknij tutaj na link żeby zapisać się na promocję.

UWAGA!
– Z jednego profilu można założyć jedną promocyjną lokatę.
– Oferta jest TYLKO dla nowych klientów banku
– Mail informujący o przyznaniu premii i potrzebie uzupełnienia profilu powinien przyjść na maila do 23 stycznia 2015 r. Uważaj, bo może wpaść do spamu.
– Premia zostanie wypłacona na podany rachunek bankowy do 10 lutego 2015 roku.

Gdzie jest haczyk?

Tam gdzie zawsze – bank chce zachęcić Cię do bycia stałym klientem, ale jego przynęta na wysokie oprocentowanie (5 proc. to najwyższa obecnie oferta). Jest szansa, że lokaty i inne usługi spodobają Ci się na tyle, że zostaniesz z bankiem na dłużej.

No i dane. Za premię i tak atrakcyjną ofertę sprzedajecie swoje dane. Bank segreguje je jako tzw. leady. Jak skończy się lokata, to będą mieć nadzieję, że zostanie automatycznie przedłużona. Pewnie wyślą maila z kolejną ofertą. Może nawet pokuszą się o telefon. Bank potrzebuje stałego dopływu depozytów żeby móc udzielać kredytów. Potrzebuje też stałego dopływu nowych klientów – pracownicy mają swoje cele kwartalne i roczne, bank ma określone plany co do sprzedaży swoich produktów. Jak to biznes.

Myśl jak wyjadacz wisienek

Jeśli mam 10.000 zł wrzucić na lokatę i mieć z tego 150 zł, a 1000 zł mam 60 zł… czyli z 10 lokat o wartości 1000 zł mam 600 zł premii. Pytanie tylko czy znajdę jeszcze 9 osób. Liczymy – dziewczyna/chłopak, żona/mąż, może kolega czy koleżanka zechcą Ci pomóc. Wystarczy, że założą na siebie konto a Ty dasz im te 1000 zł na lokatę. No i muszą być nowymi klientami dla banku.
Nie żartuję, zakładam takie produkty rodzinie, mogę dzięki temu żonglować pieniędzmi przy takich ofertach. Tutaj już się poddaję, bo wszyscy wśród znajomych już raz lokatę mieli, bo to trzecia edycja promocji. Jednak przy nowy produktach nie zastanawiam się długo – można zarobić nawet kilkaset złotych premii.

Mam nadzieję, że Lokata Happy to dobry prezent na koniec 2014 roku i że w 2015 roku wyjadacze wisienek nie będą mieć powodów do narzekania!

Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja Doradca.tv ;)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on pocket
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty