50 zł i 5 proc. na lokacie – ostatnia promocja w 2014 roku!

lokata w idea banku

Zaraz czas podsumowań i nowe wyzwania 2015, ale dzisiaj krótka piłka – ostatnia oferta dla wyjadaczy wisienek w tym roku. Lokata w Idea Banku wraca po raz trzeci i znowu daje 50 zł w prezencie. Przejdźmy do szczegółów.

Stali czytelnicy wiedzą, że w ramach cyklu „wyjadacze wisienek”, czyli jak znaleźć najlepsze promocje bankowe, szukam produktów, które albo dają finansowe premie albo są bardzo opłacalne dla klienta. Zasady są proste – żadnych trudnych produktów, pełnych ukrytych opłat, podwyżek itp.

 

Tym razem mamy Idea Bank i Lokatę Happy po raz trzeci!

[EDIT] Oferty są już nieaktualne – zachęcam do

idea bank oferta doradcatv

Jeśli chcesz dostać 50 zł premii do Lokaty Happy na 5 proc. to musisz:
1) Założyć profil na stronie promocji do 31 grudnia 2014 roku
2) Potwierdzasz rejestrację – dostaniesz maila od Agory – kliknij w link aktywacyjny
3) otrzymasz link do wniosku o lokatę – uzupełnij wniosek
4) musisz zasilić lokatę kwotą minimum 1000 zł w czasie 14 dni kalendarzowych od złożenia wniosku
5) Do 28 stycznia 2015 r. uzupełnij swój profil na stronie promocji: imię, nazwisko, numer telefonu oraz numer rachunku bankowego na który zostanie wypłacona premia.

Kliknij tutaj na link żeby zapisać się na promocję.

UWAGA!
– Z jednego profilu można założyć jedną promocyjną lokatę.
– Oferta jest TYLKO dla nowych klientów banku
– Mail informujący o przyznaniu premii i potrzebie uzupełnienia profilu powinien przyjść na maila do 23 stycznia 2015 r. Uważaj, bo może wpaść do spamu.
– Premia zostanie wypłacona na podany rachunek bankowy do 10 lutego 2015 roku.

Gdzie jest haczyk?

Tam gdzie zawsze – bank chce zachęcić Cię do bycia stałym klientem, ale jego przynęta na wysokie oprocentowanie (5 proc. to najwyższa obecnie oferta). Jest szansa, że lokaty i inne usługi spodobają Ci się na tyle, że zostaniesz z bankiem na dłużej.

No i dane. Za premię i tak atrakcyjną ofertę sprzedajecie swoje dane. Bank segreguje je jako tzw. leady. Jak skończy się lokata, to będą mieć nadzieję, że zostanie automatycznie przedłużona. Pewnie wyślą maila z kolejną ofertą. Może nawet pokuszą się o telefon. Bank potrzebuje stałego dopływu depozytów żeby móc udzielać kredytów. Potrzebuje też stałego dopływu nowych klientów – pracownicy mają swoje cele kwartalne i roczne, bank ma określone plany co do sprzedaży swoich produktów. Jak to biznes.

Myśl jak wyjadacz wisienek

Jeśli mam 10.000 zł wrzucić na lokatę i mieć z tego 150 zł, a 1000 zł mam 60 zł… czyli z 10 lokat o wartości 1000 zł mam 600 zł premii. Pytanie tylko czy znajdę jeszcze 9 osób. Liczymy – dziewczyna/chłopak, żona/mąż, może kolega czy koleżanka zechcą Ci pomóc. Wystarczy, że założą na siebie konto a Ty dasz im te 1000 zł na lokatę. No i muszą być nowymi klientami dla banku.
Nie żartuję, zakładam takie produkty rodzinie, mogę dzięki temu żonglować pieniędzmi przy takich ofertach. Tutaj już się poddaję, bo wszyscy wśród znajomych już raz lokatę mieli, bo to trzecia edycja promocji. Jednak przy nowy produktach nie zastanawiam się długo – można zarobić nawet kilkaset złotych premii.

Mam nadzieję, że Lokata Happy to dobry prezent na koniec 2014 roku i że w 2015 roku wyjadacze wisienek nie będą mieć powodów do narzekania!

Tomasz Jaroszek

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz Sanzo Cichosz

Witam, jak mam rozumieć zapis regulaminu lokaty Happy? Art. 6 p. 2.:

O ile niniejszy Regulamin nie stanowi inaczej, odpowiednie zastosowanie ma „Regulamin prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych przez Idea Bank S.A. dla Klientów indywidualnych”, który stanowi integralną część Umowy.

?? Jest się czym przejmować? W sensie, że po upływie czasu trwania lokaty jestem do czegoś zobowiązany?

Tomasz Jaroszek
9 lat temu

absolutnie nie, stała formułka, która nie ma wielkiego zastosowania – po prostu to jest oferta promocyjna i odsyła w warunkach do regulaminów, które są na stałe w produktach. Ostrzegam tylko, że lokata przedłuży się pewnie automatycznie, ja o jednej zapomniałem i ostatnio zrywałem w trakcie trwania już kolejnej, ale to tylko 2 kliknięcia – zerwij lokatę, wyślij pieniądze.

Mateusz Sanzo Cichosz

to mnie uspokoiłeś. W sumie już miałęm wcześniej lokatę w IdeaBank,ale nie dotrwałem do końca czytając regulamin i nie pamiętam czy ten zapis był, czy nie. Ale pewnie był, skoro mówisz, że to tradycyjna formułka.

Erii
Erii
9 lat temu

f) Idea Bank na wskazany adres email Uczestnika jako potwierdzenie zawarcie
umowy o produkt finansowy – Lokata Happy przesyła w formie
elektronicznej:
 Umowa o rachunek bankowy oraz o świadczenie innych usług bankowych
 Regulamin prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług
bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart
płatniczych przez Idea Bank S.A. dla klientów indywidualnych

Czyli wzięcie udziału w promocji jest jednoznaczne z załozeniem konta w Idea Banku?

Tomasz Jaroszek
9 lat temu
Reply to  Erii

mamy tylko techniczny dostęp do bankowości elektronicznej, w której mamy w panelu lokatę, żadnego konta nie mamy i jak zechcemy zabrać pieniądze z lokaty, to musimy po prostu uzupełnić dane na jakie konto mają wrócić pieniądze

Marek
Marek
9 lat temu

Jak ktoś już miał kiedyś lokatę w IdeaBanku to już nie można wziąć udziału w tej promocji? Czy może tylko osoby które brały udział w poprzednich edycjach nie mogą kolejny raz wziąć udziału? Zastanawiam się nad założeneim lokaty w IdeaBanku bo 5% to całkiem dużo jak na lokacie chyba ale też myślę, że jak były już 3 edycje to moze być i 4 edycja w krótce i myślę czy narazie się niewstrzymać.

Tomasz Jaroszek
9 lat temu
Reply to  Marek

niestety bank „poluje” tylko na nowych klientów, więc nawet jeśli miało się tam kiedyś konto czy lokatę, to już nie możemy brać udziału w promocji. Warto czasami poprosić nawet rodzeństwo czy kogoś bliskiego, jeśli my mamy pieniądze na lokatę a ktoś zgodzi się założyć lokatę na siebie. Niestety nic jeszcze nie wiem o czwartej edycji, ale na pewno będzie na blogu jeśli się pojawi kolejna promocja

Rafał
Rafał
9 lat temu

To była naprawdę świetna okazja, oczywiście skorzystałem. Dziękuje za informacje :) A teraz mam jedno pytanie stosując się do zasady wyjadacza wisienek skorzystałem z promocji, odebrałem premie a teraz wypada zamknąć konto.. i tu jest moje pytanie czy mogę zrobić to już teraz ? czy istnieją jakieś warunki że muszę utrzymać to konto jeszcze przez jakiś czas ? przeanalizowałem dokumenty i nic takiego nie znalazłem ale chciałem się upewnić ?

Sławek
Sławek
9 lat temu

Mam pytanie jak odebrać bonus z lokaty ?

Norbert
Norbert
9 lat temu

MAm to samo pytanie. Wrocily dzisiaj do mnie pienaidze z lokaty. Po bonusie ie ma sladu. DZwonilem do IDEa to kaza sie kontaktowac z organizatorem.

Rafał
Rafał
9 lat temu
Reply to  Norbert

A uzupełniłeś dane na jakie konto ma zostać przelana premia ? takiego maila z informacją powinieneś dostać do 23 stycznia i na odpowiedniej stronie uzupełnić dane do przelewu, wtedy premia została przelana na wskazane konto, jeśli tego nie zrobiłem przepadło.
Na tym właśnie polegają wszystkie te promocje że musisz w odpowiednim czasie uzupełnić dane.

Norbert
Norbert
9 lat temu
Reply to  Rafał

zajebsicie, zadnego maila nie dostalem…

Rafał
Rafał
9 lat temu
Reply to  Norbert

Prawdopodobnie trafił do spamu, właśnie w tych promocjach chodzi o to aby pilnować terminów(wszystko było ładnie rozpisane na blogu) i w odpowiedniej chwili interweniować, bo obawiam się że teraz może być już za późno..

Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
0
Would love your thoughts, please comment.x