Od 200 do 560 zł premii za konto w Banku Millennium

premia konto w Banku Millennium

Banki pompują coraz bardziej promocje z premiami gotówkowymi. Jednak promocje bankowe są lepsze i gorsze – trzeba umieć dobrze wybierać. Konto w Banku Millennium i aż 560 zł to jedna z ciekawszych promocji tego roku.

W ramach produktów dla wyjadaczy wisienek, szukam tylko promocji łatwych, przyjemnych, bez dodatkowych warunków i haczyków.  Ostatnio takim produktem było konto BZ WBK w marcu, w czerwcu znalazłem promocję: konto w Banku Millennium wraz z Bankier.pl i Fly.pl. – razem dają maks. 560 zł premii. Sprawdźmy czy nie ma żadnych haczyków.

Konto w Banku Millennium


560 zł to premia łączona

Najpierw kasa. Do wyjęcia są łącznie 3 premie, z czego jedna nie jest gotówkowa:

100 zł od Bankiera – za samo założenie konta, łatwa kasa

100 zł od Fly.pl – do wykorzystania na bilety lotnicze, spokojnie do wykorzystania dla latających

360 zł – łączna premia od banku dla aktywnych klientów (rozłożona na 6 miesięcy)

W najgorszym wypadku, dostajesz 100 zł w gotówce i 100 zł do wykorzystania na zakup biletów lotniczych.

Dla kogo i jak

Jeśli od 1 kwietnia 2015 roku nie posiadasz rachunku w Banku Millenium, to możesz śmiało czytać dalej – premia jest do zgarnięcia.

Promocją objęte są 2 rachunki: Konto 360° lub Konto 360° Student. Tutaj możesz złożyć promocyjny wniosek.

Każdy klient może skorzystać z promocji wyłącznie raz.

Promocja trwa do 30 czerwca. Później do spełnienia są określone warunki (bardzo proste):
W lipcu i sierpniu trzeba wykonać po 1 transakcji kartą debetową i zasilić konto miesięcznie kwotą 1000 zł (z tego zwolnieni są posiadacze konta dla studentów). Trzeba także co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku. 

I już.

Załóż konto w Banku Millennium

360 zł premii dla aktywnych

Tak szczerze to ta premia też jest dosyć łatwa, ale wymaga już chwilę zaangażowania. Trzeba przestawić się z zakupami na Bank Millennium. Przez 6 miesięcy jest do zgarnięcia 2 x 30 zł. Niby niewiele, ale jak się to zsumuje to 360 zł już brzmi lepiej.

Wygląda to tak:

  1. Otrzymasz 2% zwrotu za płatności kartą do konta (maksymalnie 30 zł miesięcznie), czyli musisz wydawać 1500 zł miesięcznie żeby realnie dostać pełne 30 zł zwrotu.
  2. Otrzymasz 5% zwrotu za płatności BLIK (maksymalnie 30 zł miesięcznie), czyli musisz wyrobić płatności na 600 zł miesięcznie żeby realnie dostać pełne 30 zł zwrotu.

Realnie trzeba przerzucić wszystkie zakupy do tego banku żeby spełnić maksymalne wymagania i zgarnąć pełne 360 zł. Dla aktywnych super, ale dla łowców wisienek może być ciężko. Jeśli chcesz traktować konto w Banku Millennium jako główne, to okazja jest bardzo dobra.

Co to w ogóle za konto?

Na szczęście jedno z najlepszych na rynku – pisałem o tym w tekście o subiektywnie najlepszym koncie bankowym. Bank Millennium robiąc konto 360 faktycznie się postarał, bo rachunek ma dużo fajnych usług, a minimalny próg zaangażowania żeby nie płacić.

Wystarczy przelewać na konto 1000 zł miesięcznie i robić 1 transakcje kartą żeby za konto nie płacić. Ja w praktyce mam ustawione zlecenie stałe z innego konta i od czasu do czasu kupię kawę albo gazetę ich kartą i już.

(lepiej to płacić, bo be tego koszt miesięczny karty to 7 zł, a konta 8 zł)

A za to mam w pakiecie:

  • Darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą (very good!)
  • Darmowe płatności BLIK
  • Pakiet ubezpieczeń – Pakiet Bardzo Pomocny przez 12 miesięcy (później 4,99 miesięcznie, ale można skasować)
  • Konto oszczędnościowe na 2,7 proc. (do 100 tys. zł) i lokata 3-miesięczna na 3,5 proc.

Jeśli spełniacie 2 warunki, o których pisałem wyżej, to jest to naprawdę jedno z lepszych kont na rynku.

Podsumowanie

Jeśli myślisz o zmianie konta, to jest to idealna okazja żeby dodatkowo zarobić. Aktywni użytkownicy rachunku mogą faktycznie zdobyć pełną premię. 100 zł of Fly.pl jest fajną opcją dla podróżników, ten bonus faktycznie może się przydać do czegoś a nie być jedynie „teoretycznym bonusem”.

Harmonogram promocji:

  • 30 czerwca – do tego czasu możesz zarejestrować się w promocji (link do konta)
  • 4 lipca – do tego dnia musisz podpisać umowę z bankiem
  • Lipiec/sierpień – spełnij warunki promocji
  • 30 września – najpóźniej tego dnia dostaniesz premię

Ważne linki:

Nie wrzucam regulaminów dla zasady, faktycznie powinno się je przeczytać zanim chociażby wyrazi się zgody marketingowe na pierwszej stronie formularza.

W razie pytań, piszcie śmiało w komentarzach. Jeśli sam czegoś nie wiem, to skontaktuję się z programem partnerskim Bankier.pl, który organizuje całą akcję. Oczywiście w tekście są zaszyte linki partnerskie, więc zakładając to konto wspieracie mnie i mojego bloga finansowo. Uwielbiam afiliacje, bo sam wybieram produkty, które mogę śmiało polecić i których sam używam. To dużo lepsze niż klasyczne reklamy.

Załóż konto w Banku Millennium
Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
0
Would love your thoughts, please comment.x