Rozdział 1: dodatki

Jeśli jesteś w tym miejscu, to znaczy, że masz za sobą pierwszy rozdział książki Śladami Warrena Buffetta. Cudownie! Przed Tobą materiały dodatkowe, które będziemy tu sukcesywnie dodawać.

W trakcie pierwszego rozdziału, jak i w kolejnych, często nawiązujemy do filmu o Warrenie Buffetcie, jaki nakręciło HBO. Poniżej znajdziecie jego zwiastun, można go obejrzeć za darmo rejestrując się na okres próbny w usłudze HBOGO.

Z kolei Bill Gates, wspominany w jednym z podrozdziałów, doczekał się podobnego dokumentu w formie 3-odcinkowego serialu na Netflixie. Tu również można obejrzeć go korzystając z bezpłatnego okresu próbnego. Bohaterem mini-serii jest też Warren Buffett.

A jak wyglądał sam Buffett w młodym wieku? To jeden z pierwszym wywiadów, jakie można znaleźć w sieci, pochodzi z 1962 roku z regionalnej telewizji w Omaha:

Arcyciekawy wykład z Uniwersytetu na Florydzie:

 

Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj