Lunch ze spółką – projekt z Inwestortv.pl

lunch z prezesem inwestortv

Lunch ze spółką to projekt, który powstał we współpracy z Inwestortv.pl. Pod koniec roku ukazały się 4 pilotażowe odcinki z udziałem prezesów spółek notowanych na polskiej giełdzie.

Udało mi się porozmawiać w 2013 roku tylko z czterema prezesami spółek giełdowych, ale dla każdego inwestora każdy z tych wywiadów powinien być pomocny przy analizie czy kupować akcje tej konkretnej firmy. W Internecie znajdziemy bardzo mało dłuższych rozmów z prezesami, dzięki którym można faktycznie bliżej poznać działalność firmy lub czasem dowiedzieć się o planach, które brzmią znacznie gorzej lub do których nie umiemy dotrzeć w oficjalnych komunikatach wysyłanych nam z biur relacji inwestorskich.

[EDIT] projekt zmienił nazwę na „Spółki z wyższej półki”, a od połowy 2016 roku zrezygnowałem z udziałuw  dalszych nagraniach. Na YouTube można nadal znaleźć dużo nagrań z moimi wywiadami, ale są to nagrania archiwalne.

Razem z ekipą Inwestortv.pl. postanowiliśmy rozruszać nieco relacje inwestorskie i sprawdzić z jakim odzewem spotka się tych kilka wywiadów.

 

Adam Kiciński z inwestycyjnego hitu 2013 roku – CD Projekt

Tomasz Hanczarek z Work Service, rozmowa zaraz po przejęciu dwóch kolejnych spółek przez Work Service

Karol Wilczko i porównywarka finansowa Comperia po bardzo udanym roku

Jedną z tych spółek mam do dawna w portfelu, nad pozostałymi mogę się zdecydowanie zastanowić, bo giełda nie śpi. Zarabiać możemy nawet wtedy, gdy są duże spadki na głównych indeksach albo kiedy w telewizji dziennikarze i specjaliści krzyczą, że trzeba ratować pieniądze i uciekać na lokaty. Zawsze jest dobra okazja żeby zacząć inwestowanie.

Tu pojawia się pytanie do zainteresowanych, czyli inwestorów polskiej giełdy. Podobają Wam się takie dłuższe wywiady z przedstawicielami zarządów spółek?

PS. 2015 r.

Cykl wywiadów zmienił nazwę z „Lunch z prezesem” na „Spółki z wyższej półki” i jest nadal realizowany, ale w nieco zmienionej formie. 

Tomasz Jaroszek

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
0
Would love your thoughts, please comment.x