120 zł premii za darmowe konto – BZ WBK dla wyjadaczy wisienek

120 zł premii za konto

Wyjadacze wisienek nie byli ostatnio rozpieszczani. Coraz trudniejsze promocje, coraz mniejsze premie, a tymczasem… BZ WBK zwariował. W nowej promocji możecie dostać 120 zł założenie całkowicie darmowego konta. Tego nie można przegapić!

[EDIT] Oferta jest już nieaktualna, wszystkie linki zostały usunięte ze strony. Warto również przeczytać to, co zrobił bank po zakończeniu promocji – konto wprawdzie jest darmowe, ale jako ROR nie nadaję się już na super ofertę. Szereg opłat sprawił, że jest to oferta droga, jeśli myślimy o tym w kategorii głównego konta. Przeczytasz o podwyżce opłat pod tym linkiem.

W ostatnich tygodniach nie polecałem żadnych produktów, bo czekałem aż pojawi się coś naprawdę prostego i zarazem wartościowego. Nie chciałem kilku warunków do spełnienia, płatnego konta, ani premii w wysokości np. 50 zł. To nie są oferty dla wyjadaczy wisienek. Czekanie się opłaciło. BZ WBK ze swoim Kontem Godnym Polecenia powrócił w akcji z Agorą i premia wynosi aż 120 zł, a konto jest darmowe do połowy 2017 roku!

konto bz wbk z premią

To nie jest żadna akcja reklamowa – jeśli śledzisz mojego bloga, to wiesz, że w ramach cyklu dla wyjadaczy wisienek, prześwietlam do czasu do czasu najlepsze moim zdaniem promocje i ewentualnie je polecam. Są tu wpięte linki partnerskie, więc zarabiam tylko, jeśli skorzystasz z mojej rekomendacji. Dzięki takim akcjom, mogę utrzymywać bloga, pisać i nagrywać. No i jeśli produkt jest dobrej jakości, to wszyscy wygrywają.

Dla kogo darmowe konto i 120 zł premii

Jak to bywa w promocjach, konto jest dla nowych klientów. Jest też specjalny okres karencji od dnia 15 sierpnia ubiegłego roku. Oznacza to, że jeśli po 15 sierpnia 2015 nie mieliśmy konta w polskiej walucie w BZ WBK, to na premię możemy jak najbardziej się załapać.

Warunki otrzymania premii są bardzo proste. Proces opisałem dla was poniżej:

  1. Zapisujemy się na dedykowanej stronie promocji, czytamy regulamin i go akceptujemy (wymagana jest tylko zgoda nr 1, dwie pozostałe mogą zostać niezaznaczone)
  2. Po otrzymaniu maila, aktywujemy profil w promocji.
  3. Składamy wniosek o założenie konta (umowa z kurierem lub przelew 1 zł)
  4. Po założeniu konta musimy zapewnić na nim wpływ w wysokości 800 zł przez 3 miesiące – kwiecień, maj i czerwiec (przelew nie może pochodzić z innego konta w BZ WBK)
  5. Uzupełniamy dane do premii w odpowiednim terminie.

Kalendarz promocji

21 marca – 20 kwietnia – rejestrujemy się na stronie, w tym czasie można założyć konto z premią
Do 25 lipca – otrzymasz maila z informacją o przyznaniu premii
Do 31 lipca – masz tydzień na uzupełnienie danych do przelewu nagrody
Do 24 sierpnia – otrzymasz premię 120 zł

Przydatne wskazówki

  • Zgody marketingowe są podstawowym warunkiem zarejestrowania się na stronie promocji. Musisz zaakceptować pierwszą z trzech wymienionych zgód.

regulamin promocji

  • Po rejestracji przyjdzie email z potwierdzeniem. Dopiero po pełnej rejestracji na stronie promocji można składać wniosek o konto. Jeśli nie przyjdzie do Ciebie link z potwierdzeniem, sprawdź dokładnie skrzynkę ze spamem.
  • Lepszy kurier niż szybki przelew – chociaż logika podpowiada, że szybciej zrobisz przelew niż przyjdzie kurier z umową, to jednak w poprzedniej edycji były problemy techniczne związane z tą metodą. Lepiej poczekać na umowę i mieć pewność, że otrzyma się premię z promocji. W razie problemów technicznych można też pisać do mnie, a ja przekażę od razu sprawę organizatorom.
  • Warunkiem otrzymania premii jest przelewanie 800 zł na założony rachunek przez 3 miesiące: kwiecień, maj i czerwiec. Wystarczy ustawić zlecenie stałe w innym banku i jeśli są to pieniądze nam potrzebne, to również dobrze możemy ustawić zlecenie w drugą stronę, żeby tylko spełnić warunek promocyjny. Ważne żeby uniknąć sytuacji, w której od razu przelejecie pieniądze na konto (bo 4 proc.) i w kolejnym miesiącu zapomnicie o przelewie. Muszą być odnotowane 3 wpłaty.

O produkcie

Bank Zachodni WBK to jeden z największych banków w Polsce. Mam tam konto od kilku lat (sam niestety na premię już się nie załapię). Konto Godne Polecenia jest rachunkiem, który gwarantuje brak opłat do końca czerwca 2017 roku. Nie będzie też żadnej opłaty za kartę, która normalnie wynosi 7 zł. Uważam je za doskonałą odpowiedź na falę podwyżek w związku z podatkiem bankowym – mamy gwarancję braku opłat na rok do przodu. Jest to ewenement na polskim rynku.

Rachunek ma fajne oprocentowanie, co nie zdarza się na co dzień. Do 4.000 zł na koncie, zarabiamy 4 proc. w skali roku, każda kwota powyżej ma oprocentowanie 1 proc. Nie eksponowałem tego, bo kwoty nie są wielkie, ale to także duży plus banku – normalnie ROR ma 0 proc.

Co jest bardzo istotne to… darmowe bankomaty (!!!) i brak opłat za kartę do 30 czerwca 2017 roku. To jest naprawdę szach mat ze strony banku, który jeszcze za taką ofertę płaci.

Gdzie jest haczyk?

Hmm… przyznam, ze jest to najlepsza promocyjna oferta, jaką w życiu widziałem. Bank pompuje sobie wyniki i wydaje sporo na nowych klientów (120 zł premii), ale widocznie taką ma politykę. Produkt jest bardzo przejrzysty, nie ma ukrytych warunków. Po roku możemy zawsze zrezygnować, jeśli pojawią się jakieś dotkliwe opłaty.

Jestem przekonany, że bank liczy na to, że po prostu zostaniesz z tym kontem ze względu na jego dobrą jakość. Wśród nich 20+ kont jest też BZ WBK i faktycznie nie ma się czego przyczepić, to solidny bank i dobra oferta. Na pewno wyjadacze wisienek z poprzedniej edycji nieco cierpią, bo okres karencji jest tak zrobiony, że nie można mieć premii jeśli korzystało się z niej rok temu.

Z promocji można wyciągnąć więcej, jeśli konto założy więcej osób w rodzinie (zawsze korzystajcie z przeglądarki w trybie incognito żeby mechanizm naliczył Wam premię). A jeśli chcecie przetrzymywać środki oprocentowane na 4 proc., to możecie założyć 3 konta. Za jedno dostaniecie premię, ale przy 3 rachunkach otwartych, możecie razem mieć 12 tys. zł na oprocentowanych kontach. Jest z tym trochę roboty, ale mamy oprocentowanie lepsze niż na lokatach.

W razie wątpliwości, jeszcze raz wklejam regulamin całej akcji promocyjnej.

Produkty z premią

Banki coraz bardziej komplikują swoje promocje, zmniejszają prowizje za pozyskiwanie klienta i przede wszystkim śrubują warunki do maksimum. Moim zdaniem nie powinniśmy korzystać ze wszystkich promocji, dlatego też nie prześwietlam każdej możliwej okazji.

BZ WBK wie, że ten program zakończy się sukcesem, bo każdy poleci produkt z takimi parametrami i taką premią. Domyślam się również, że jest to sensownie wyliczone, bo wypłacenie premii i prowizji partnerom to dla nich konkretny koszt pozyskania klienta.

Na pewno będę polecał na blogu oferty banków, które spełnią założenia mojej teorii wyjadaczy wisienek, ale spodziewam się, że w tym roku będzie ich dosłownie kilka.

Mam nadzieję, że Cię przekonałem, a jeśli potrzebujesz więcej porad o finansach, to zdecydowanie zostaw swój email w formularzu poniżej – otrzymasz na skrzynkę ebook „Mały podręcznik oszczędzania”, od którego zaczniesz swoją przygodę z porządkowaniem finansów!

Tomasz Jaroszek

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sewilka
sewilka
8 lat temu

Ciekawa promocja. Przy obecnej sytuacji na rynku bankowym,warto założyć konto traktując je jako lokate;) obecnie mam już konto w mBanku (tanie OC) i otwieram w BZ WBK korzystając x tej promocji, natomiast mąż ma konto w ING. Planuję niedługo wyjazd do Niemiec do pracy i właśnie mamy problem z kontem. Mając już te trzy konta, myślałam o rachunku walutowym w którymś z tych banków. Niestety nie do końca wiem na jakie parametry zwrócić uwagę. I o co chodzi z tymi przelewami Sepa? Zależy mi na koncie z kartą(mąż będzie płacił karta. Korzystał z bankomatu na miejscu) część pieniędzy będzie zostawial sobie na życie, a resztę myślimy wymieniać w kantorze internetowym i przelewać na konto BZ WBK by korzystać z procentów, opłacać rachunki i życie tutaj w Polsce … Będę wdzięczna za rady jak to wszystko ogarnąć aby nie stracić
.. A może lepiej by założył konto w niemieckim banku??

Tomasz Jaroszek
8 lat temu
Reply to  sewilka

Na pewno do pracy w Niemczech, niemieckie konto byłoby rozsądnym rozwiązaniem – nie znam dobrze tamtego rynku, ale myślę, że nie będzie problemu z tanim kontem do podstawowych przelewów i kartą płatniczą w walucie ani z samym założeniem, jeśli mąż będzie tam pracował. Warto jak najmniej przewalutowywać, bo ponosi się za to niepotrzebnie koszty – w Niemczech może płacić kartą w euro podpiętą do konta w euro a nadwyżkę przelewać na konto w euro w polskim banku (w większości będą to darmowe rachunki). Z kolei z konta walutowego w polskim banku można pieniądze przerzucić – tak jak Pani powiedziała – przez jakiś kantor internetowy żeby jak najmniej zapłacić za przewalutowanie. Konto w niemieckim banku może być dobrym rozwiązaniem do robienia przelewów w euro lub korzystania z karty czy bankomatu na miejscu, warto rozejrzeć się jak wyglądają takie rachunki.

Magdalena Wiśniewska
Magdalena Wiśniewska
8 lat temu

napisałeś: „A jeśli chcecie przetrzymywać środki oprocentowane na 4 proc., to możecie założyć 3 konta. Za jedno dostaniecie premię, ale przy 3 rachunkach otwartych, możecie razem mieć 12 tys. zł na oprocentowanych kontach”. Czy jedna osoba może założyć dowolną ilość kont i korzystać z 4 proc. oprocentowania? i następne pytanie: czy można wpłacić 4 tys. a następnie zgodnie z regulaminem zapewnić wpływ 3 razy po 800 zł, co da łączną kwotę 6400 zł i od tej kwoty będzie oprocentowanie 4 proc.? czy maksymalna kwota to 4 tys. już z tymi regulaminowymi wpływami?

Tomasz Jaroszek
8 lat temu

Jedna osoba może założyć 3 konta, ale tylko za 1 dostanie premię. Ja zakładam tak teraz i mogę rozłożyć 12 tys. po 4 tys. i mam wszędzie 4 proc.
Musisz regularnie wpłacać 3 x 800 żeby dostać premię i to jest warunek obowiązkowy.
I 4 proc. objęte są 4 tys. zł na rachunku. jeśli masz 6400 na koncie, to 4 proc. liczone są od kwoty 4 tys. zł

Magdalena Wiśniewska
Magdalena Wiśniewska
8 lat temu

czyli jeżeli chcemy skorzystać z maksymalnego oprocentowania całej koty na koncie, to należy od 4 tys. odjąć (3*800 zł+odsetki+premia)= i ten wynik wpłacić na początku założenia konta, tak by później przez cały okres trwania promocji, tj. do czerwca 2017r. nie przekroczyć kwoty 4 tys., prawda?
Dodatkowo, z tego co pytałam w placówce banku, to w przypadku chęci założenia maks. 3 kont, to tylko w przypadku założenia pierwszego konta należy spełnić wymóg 3 wpłat, a przy następnych już nie- potwierdzasz takie info?

sewilka
sewilka
8 lat temu

Ciekawa promocja. Przy obecnej sytuacji na rynku bankowym,warto założyć konto traktując je jako lokate;) obecnie mam już konto w mBanku (tanie OC) i otwieram w BZ WBK korzystając x tej promocji, natomiast mąż ma konto w ING. Planuję niedługo wyjazd do Niemiec do pracy i właśnie mamy problem z kontem. Mając już te trzy konta, myślałam o rachunku walutowym w którymś z tych banków. Niestety nie do końca wiem na jakie parametry zwrócić uwagę. I o co chodzi z tymi przelewami Sepa? Zależy mi na koncie z kartą(mąż będzie płacił karta. Korzystał z bankomatu na miejscu) część pieniędzy będzie zostawial sobie na życie, a resztę myślimy wymieniać w kantorze internetowym i przelewać na konto BZ WBK by korzystać z procentów, opłacać rachunki i życie tutaj w Polsce … Będę wdzięczna za rady jak to wszystko ogarnąć aby nie stracić
.. A może lepiej by założył konto w niemieckim banku??

Tomasz Jaroszek
8 lat temu
Reply to  sewilka

Na pewno do pracy w Niemczech, niemieckie konto byłoby rozsądnym rozwiązaniem – nie znam dobrze tamtego rynku, ale myślę, że nie będzie problemu z tanim kontem do podstawowych przelewów i kartą płatniczą w walucie ani z samym założeniem, jeśli mąż będzie tam pracował. Warto jak najmniej przewalutowywać, bo ponosi się za to niepotrzebnie koszty – w Niemczech może płacić kartą w euro podpiętą do konta w euro a nadwyżkę przelewać na konto w euro w polskim banku (w większości będą to darmowe rachunki). Z kolei z konta walutowego w polskim banku można pieniądze przerzucić – tak jak Pani powiedziała – przez jakiś kantor internetowy żeby jak najmniej zapłacić za przewalutowanie. Konto w niemieckim banku może być dobrym rozwiązaniem do robienia przelewów w euro lub korzystania z karty czy bankomatu na miejscu, warto rozejrzeć się jak wyglądają takie rachunki.

Magdalena Wiśniewska
Magdalena Wiśniewska
8 lat temu

napisałeś: „A jeśli chcecie przetrzymywać środki oprocentowane na 4 proc., to możecie założyć 3 konta. Za jedno dostaniecie premię, ale przy 3 rachunkach otwartych, możecie razem mieć 12 tys. zł na oprocentowanych kontach”. Czy jedna osoba może założyć dowolną ilość kont i korzystać z 4 proc. oprocentowania? i następne pytanie: czy można wpłacić 4 tys. a następnie zgodnie z regulaminem zapewnić wpływ 3 razy po 800 zł, co da łączną kwotę 6400 zł i od tej kwoty będzie oprocentowanie 4 proc.? czy maksymalna kwota to 4 tys. już z tymi regulaminowymi wpływami?

Tomasz Jaroszek
8 lat temu

Jedna osoba może założyć 3 konta, ale tylko za 1 dostanie premię. Ja zakładam tak teraz i mogę rozłożyć 12 tys. po 4 tys. i mam wszędzie 4 proc.
Musisz regularnie wpłacać 3 x 800 żeby dostać premię i to jest warunek obowiązkowy.
I 4 proc. objęte są 4 tys. zł na rachunku. jeśli masz 6400 na koncie, to 4 proc. liczone są od kwoty 4 tys. zł

Magdalena Wiśniewska
Magdalena Wiśniewska
8 lat temu

czyli jeżeli chcemy skorzystać z maksymalnego oprocentowania całej koty na koncie, to należy od 4 tys. odjąć (3*800 zł+odsetki+premia)= i ten wynik wpłacić na początku założenia konta, tak by później przez cały okres trwania promocji, tj. do czerwca 2017r. nie przekroczyć kwoty 4 tys., prawda?
Dodatkowo, z tego co pytałam w placówce banku, to w przypadku chęci założenia maks. 3 kont, to tylko w przypadku założenia pierwszego konta należy spełnić wymóg 3 wpłat, a przy następnych już nie- potwierdzasz takie info?

Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
10
0
Would love your thoughts, please comment.x