Czy pieniądze mają znaczenie? Konkurs dla czytelników!

Czy pieniądze mają znaczenie? Byłbym szalony, gdybym po latach prowadzenia bloga finansowego zaprzeczył tej tezie. Oczywiście, że mają! Jednak dla każdego znaczą one co innego i to ważne, aby dobrze zrozumieć swoje postrzeganie pieniędzy i zarazem motywacje, jakie to za sobą niesie.

 

Czy pieniądze dają szczęście? Na to pytanie starali się już odpowiadać nawet naukowcy i odpowiedzi mogą mocno zdziwić. Każdy z nas musi jeszcze do tego zdefiniować szczęście albo chociaż zrozumieć czynniki determinujące szczęście, które najczęściej padały w badaniach. Jedno jest pewne – pieniądze oddziałują na nasze życie w bardzo wielu wymiarach.

 

Pewnie można na ten temat dyskutować godzinami, ale do tego przydadzą mi się Wasze odpowiedzi – jakie dla Was znaczenie mają pieniądze? Posłuchajcie nowego odcinka podcastu, a poniżej znajdziecie informację o kampanii partnera tego odcinka – Saxo Banku oraz konkursie, jaki dla Was czeka.

 

 

 

Money Matters

 

„Gromadzenie pieniędzy nie da Ci szczęścia. Jednak umiejętność zarabiania, inwestowania i wydawania ich w wartościowy sposób pomoże Ci w jego osiągnięciu. Nie do nas, ani do żadnego banku należy definiowanie, co jest dla Ciebie ważne – ale możemy pomóc Ci to osiągnąć. Co więc czyni Cię szczęśliwym?”

 

Brzmi jak początek fajnej książki o finansach, albo niedzielny wpis Przemka Gerschmanna na naszej facebookowej grupie, ale nie… to jest fragment kampanii Saxo Bank. Kampania nazywa się Money Matters i zawiera rewelacyjnych 5 animacji, które podchodzą do tematu pieniędzy na bardzo różny sposób, ale dotykają wyjątkowo ważnych spraw. Zobaczcie sami, znajdziecie te filmy pod linkiem lub klikając poniższy obrazek:

 

 

Konkurs z nagrodami!

 

Mam nadzieję, że tym odcinkiem zachęciłem do kilku refleksji, ale warto pójść krok dalej. Już wiecie dlaczego pieniądze mają dla mnie znaczenie. To teraz Wy mi powiedzcie jakie znaczenie mają pieniądze dla Was? To jest pytanie konkursowe i połowa zadania jakie trzeba spełnić żeby powalczyć o cenne nagrody.

 

Partner konkursu, Saxo Bank, zafundował nagrody: tablet iPad od Apple dla zwycięzcy z najciekawszą odpowiedzią oraz kolejnych 10 nagród dla wyróżnionych odpowiedzi – zestawy książek „Śladami Warrena Buffetta” oraz „Psychologia Pieniędzy” dla laureatów.

 

Jakie są dokładnie warunki konkursu?

 

Zadaniem uczestników Konkursu jest przesłanie Organizatorom w komentarzu na YouTube, pod oznaczonym filmem konkursowym, kreatywnej i ciekawej odpowiedzi na pytania: „Jakie znaczenie mają pieniądze w Twoim życiu?” oraz wskazanie, który z filmów kampanii Saxo Banku „money matters” podobał Ci się najbardziej?”

 

Czekam na odpowiedzi do 24 marca, do północy, a ze zwycięzcami skontaktuję się po zakończeniu konkursu. Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj: REGULAMIN KONKURSU

 

Partnerem tego materiału jest Saxo Bank.

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
danka
danka
2 lat temu

nie mogę doczekać się wyników konkursu <3

laboratorium-sukcesu

Dziękuję za taki ciekawy konkurs. Gratulacje dla zwycięzców!

Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
2
0
Would love your thoughts, please comment.x