Blog dla ludzi, którzy dbają o swoje pieniądze

Wywiad o inwestowaniu u Janosika + urodzinowa zniżka dla czytelników!

znizka finax jaroszek

Miniony rok wywrócił wszystko do góry nogami, ale gdy spojrzymy na wykresy indeksów giełdowych, wydaje się jak gdyby świat wrócił całkowicie do normy. W moim portfelu inwestycyjnym też dokonała się spora zmiana i o tym opowiadam w wywiadzie o inwestowaniu u Janosika, czyli w programie Przemka Barankiewicza.

Kilka dni temu ukazał się wywiad o inwestowaniu z moim udziałem. Program prowadzi doświadczony dziennikarz Przemek Barankiewicz, który przepytał mnie z tematów inwestycyjnych, emerytalnych, podejścia do rynków finansowych i jeszcze kilku rzeczy, którymi chciałbym się także z Wami podzielić. Całą rozmowę znajdziecie poniżej:

O czym dokładnie dowiecie się z rozmowy? Jak pisze autor serii wywiadów o inwestowaniu, odpowiedzi w każdym programie są różne, ale pytania takie same:

 

  • jak zaczęła się Twoja przygoda z rynkiem?
  • z czego będziesz miał emeryturę?
  • jak lokujesz swoją poduszkę finansową, o ile ją masz?
  • pasywnie czy aktywnie?
  • globalnie czy lokalnie?
  • gdybyś mógł zmienić jedną rzecz na polskim rynku, to co by to było?
  • Twój największy błąd inwestycyjny?
  • poleć jedną książkę, z której można wyciągnąć jakieś rady o finansach

Zniżka od Finax!

Dokładnie rok temu zacząłem też promować Finax jako dobre rozwiązanie do pasywnego inwestowania. Byłem już po kilku testach i chociaż zacząłem w bardzo niefortunnym momencie (zaraz przed marcowymi spadkami cen akcji) to jednak szybko 30-procentowa strata zaczęła się odrabiać, a regularne składki pokazały siłę pasywnego inwestowania – miesiąc w miesiąc budowała się pozycja.

 

Po roku, Finax z okazji moich urodzin, zrobił mi niezły prezent. Mam przez cały kwiecień zniżkę dla widzów i czytelników 😊

 

FINAX ZE ZNIŻKĄ – LINK DO REJESTRACJI

 

Jeśli chcecie przetestować narzędzie do pasywnego inwestowania za pomocą funduszy ETF to rejestrując się z linka powyżej macie zwolnienie z opłaty manipulacyjnej, która dla wpłat poniżej 1000 EUR normalnie wynosi 1,2%. Żeby rozpocząć budowę portfela trzeba również zrobić przelew na 100 zł.

Dowiedz się więcej!

Samego robodoradcę pokazywałem zarówno w recenzji, jak i przez kilka filmów edukacyjnych o pasywnym inwestowaniu. Oczywiście warto to obejrzeć ZANIM założy się portfel :) Wszystkie materiały są na moim kanale YouTube:

Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja Doradca.tv ;)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on pocket
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty