Wywiad o inwestowaniu u Janosika + urodzinowa zniżka dla czytelników!

znizka finax jaroszek

Miniony rok wywrócił wszystko do góry nogami, ale gdy spojrzymy na wykresy indeksów giełdowych, wydaje się jak gdyby świat wrócił całkowicie do normy. W moim portfelu inwestycyjnym też dokonała się spora zmiana i o tym opowiadam w wywiadzie o inwestowaniu u Janosika, czyli w programie Przemka Barankiewicza.

Kilka dni temu ukazał się wywiad o inwestowaniu z moim udziałem. Program prowadzi doświadczony dziennikarz Przemek Barankiewicz, który przepytał mnie z tematów inwestycyjnych, emerytalnych, podejścia do rynków finansowych i jeszcze kilku rzeczy, którymi chciałbym się także z Wami podzielić. Całą rozmowę znajdziecie poniżej:

O czym dokładnie dowiecie się z rozmowy? Jak pisze autor serii wywiadów o inwestowaniu, odpowiedzi w każdym programie są różne, ale pytania takie same:

 

  • jak zaczęła się Twoja przygoda z rynkiem?
  • z czego będziesz miał emeryturę?
  • jak lokujesz swoją poduszkę finansową, o ile ją masz?
  • pasywnie czy aktywnie?
  • globalnie czy lokalnie?
  • gdybyś mógł zmienić jedną rzecz na polskim rynku, to co by to było?
  • Twój największy błąd inwestycyjny?
  • poleć jedną książkę, z której można wyciągnąć jakieś rady o finansach

Zniżka od Finax!

Dokładnie rok temu zacząłem też promować Finax jako dobre rozwiązanie do pasywnego inwestowania. Byłem już po kilku testach i chociaż zacząłem w bardzo niefortunnym momencie (zaraz przed marcowymi spadkami cen akcji) to jednak szybko 30-procentowa strata zaczęła się odrabiać, a regularne składki pokazały siłę pasywnego inwestowania – miesiąc w miesiąc budowała się pozycja.

 

Po roku, Finax z okazji moich urodzin, zrobił mi niezły prezent. Mam przez cały kwiecień zniżkę dla widzów i czytelników 😊

 

FINAX ZE ZNIŻKĄ – LINK DO REJESTRACJI

 

Jeśli chcecie przetestować narzędzie do pasywnego inwestowania za pomocą funduszy ETF to rejestrując się z linka powyżej macie zwolnienie z opłaty manipulacyjnej, która dla wpłat poniżej 1000 EUR normalnie wynosi 1,2%. Żeby rozpocząć budowę portfela trzeba również zrobić przelew na 100 zł.

Dowiedz się więcej!

Samego robodoradcę pokazywałem zarówno w recenzji, jak i przez kilka filmów edukacyjnych o pasywnym inwestowaniu. Oczywiście warto to obejrzeć ZANIM założy się portfel :) Wszystkie materiały są na moim kanale YouTube:

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kod kuponu
3 lat temu

Świetna treść! Tak trzymaj!

superpapier
2 lat temu

Fajny artykuł oraz ciekawy wywiad z przyjemności obejrzany

Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
2
0
Would love your thoughts, please comment.x