Work Service – prezes obiecuje zyski inwestorom

prezes work service

Trzeba przyznać szefom spółki Work Service, że nie brakuje im fantazji, rozmachu i determinacji. po bardzo trudnej drodze na giełdę papierów wartościowych, dzisiaj są już silną spółką przejmującą konkurencję i myślącą o podbijaniu nowych rynków. Tomasz Hanczarek, prezes Work Service zdradził mi kilka szczegółów dotyczących planów spółki na nadchodzące lata.

Jak mówią sami o sobie:

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – od usług pracy tymczasowej i rekrutacji pracowników stałych, przez outplacement, po outsourcing usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Stojący na czele spółki Tomasz Hanczarek to bardzo żywiołowy człowiek, z którym miałem okazję porozmawiać chwilę w ubiegłym roku. To chyba jedyny prezes jakiego znam, który na prawo i lewo namawia wszystkich do zakupu akcji, bo wierzy w wieloletni rozwój swojej firmy. Jak sam zauważa, takim namawianiem naraził już niejedną przyjaźń.

 

Kto jednak posłuchał prezesa Work Service rok temu, nie ma powodu do narzekań:

workservice

Jeśli myślicie poważnie o zainteresowaniu się akcjami Work Service to
wywiad dostępny jest również w formie tekstowej, a rozmowa jest elementem projektu realizowanego wraz z InwestorTV.

Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
0
Would love your thoughts, please comment.x