Blog dla ludzi, którzy dbają o swoje pieniądze

Work Service – prezes obiecuje zyski inwestorom

prezes work service

Trzeba przyznać szefom spółki Work Service, że nie brakuje im fantazji, rozmachu i determinacji. po bardzo trudnej drodze na giełdę papierów wartościowych, dzisiaj są już silną spółką przejmującą konkurencję i myślącą o podbijaniu nowych rynków. Tomasz Hanczarek, prezes Work Service zdradził mi kilka szczegółów dotyczących planów spółki na nadchodzące lata.

Jak mówią sami o sobie:

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – od usług pracy tymczasowej i rekrutacji pracowników stałych, przez outplacement, po outsourcing usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Stojący na czele spółki Tomasz Hanczarek to bardzo żywiołowy człowiek, z którym miałem okazję porozmawiać chwilę w ubiegłym roku. To chyba jedyny prezes jakiego znam, który na prawo i lewo namawia wszystkich do zakupu akcji, bo wierzy w wieloletni rozwój swojej firmy. Jak sam zauważa, takim namawianiem naraził już niejedną przyjaźń.

 

Kto jednak posłuchał prezesa Work Service rok temu, nie ma powodu do narzekań:

workservice

Jeśli myślicie poważnie o zainteresowaniu się akcjami Work Service to
wywiad dostępny jest również w formie tekstowej, a rozmowa jest elementem projektu realizowanego wraz z InwestorTV.

Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja Doradca.tv ;)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on pocket
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty