Tu zacznij

Jesteś na blog Doradca.tv. Rewelacja! Dzięki, że tu jesteś ;) Pozwól, ze wytłumaczę gdzie możesz iść dalej i co dobrego tutaj znajdziesz.

Doradca.tv to mój blog poświęcony głównie finansom, inwestowaniu i zarabianiu. Znajdziesz tu sporo tematów, które mogą przydać Ci się w życiu. Ale po kolei, tu zacznij.

Tu zacznij – doradca.tv

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samym blogu, jego genezie i może nawet pokusisz się o obejrzenie filmu z historią bloga, to zapraszam do zakładki O BLOGU.

Jeśli z kolei:

  • myślisz o oszczędzaniu
  • zastanawiasz się nad inwestowaniem
  • chcesz uporządkować swoje finanse
  • potrzebujesz wskazówek w trudnym świecie banków

to najlepiej od razu odbierz darmowego E-Booka na start. Nazywa się “Mały podręcznik o oszczędzaniu” i szybko przeprowadzi Cię przez podstawy. Możesz go pobrać TUTAJ lub klikając w obrazek poniżej. Zapiszesz się tym samym na newsletter i moje porady będą trafiać bezpośrednio na Twoją skrzynkę.

odbierz darmowy ebook

Dobry początek. Ebook to kompendium pełne podpowiedzi jak oszczędzać, ale też jak zrobić audyt swoich finansów.

Bez dokładnego sprawdzenia co się dzieje, tak naprawdę nie wiemy co naprawić. To tak jak z naprawianiem auta bez zrobienia przeglądu. Może i da się zrobić, ale będzie to prawdziwa udręka i nie gwarantuje to żadnych efektów.

Teraz prawdziwa bomba, jeśli znasz mnie tylko ze słowa pisanego ;)

Mam vloga, gdzie czeka na Ciebie kilkadziesiąt edukacyjnych filmów video. Oczywiście na kanale YouTube Doradca.tv.

Każdy film ma średnio 7 do 11 minut – tyle potrzebuję z reguły żeby rozwiązać jakiś problem finansowy lub wytłumaczyć konkretne zagadnienie. Kliknij w obrazek i zapraszam na kanał, są tam treści, których nie ma na blogu.

doradcatv tu zacznij youtube

Mógłbym teraz przeprowadzić Cię przez dziesiątki tekstów, ale to Ty najlepiej wiesz, co jest Ci potrzebne. Poniżej znajdziesz listę kilku tekstów MUST READ, czyli takich, które naprawdę sugeruję przeczytać, a dalej odsyłam Cię już do SPISU TREŚCI – tam jest absolutnie wszystko, wraz z kategoriami, filmami, playlistami itp.

Ciekawostka – jestem też właścicielem serwisu regionalnego Wirtualny Chełm. Tam też znajdziesz trochę moich tekstów w zakładce pieniądze :)

Bądźmy w kontakcie. Oprócz zaglądania na samego bloga, możesz być na bieżąco dzięki takim kanałom jak fanpage na Facebooku:

Będę tu dodawał zestawy tematyczne tekstów, jak tylko pierwsze sekcje będą gotowe.

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, pisz śmiało – wszystko znajdziesz w zakładce kontakt.

Miłej lektury,
Tomek!

Tomasz Jaroszek – jednoosobowa redakcja Doradca.tv ;)