Toyota Bank dla wyjadaczy wisienek – zapowiedź

toyota bank zapowiedź

Doszły mnie słuchy, że lada dzień Toyota Bank zaprezentuje nową promocję, w której będzie można znowu zarobić. Możesz zarejestrować się już teraz i przygotować się na bardzo fajną lokatę.

Pamiętacie promocję Toyota Banku – rok korzyści? Opisywałem ją konkretniej na blogu i wiem, że kilkudziesięciu czytelników zainteresowało się na tyle, że założyło rachunki i aktywnie z nich korzysta. Toyota Bank wraz z Agorą, zapowiadali, że to nie koniec korzyści, ale na szczegóły trzeba zaczekać. No i doczekaliśmy się – niedługo ruszy nowa promocja, na której zarobić może każdy.

Lokata z premią w Toyota Bank

Jedno wiem już na pewno – produktem będzie lokata z promocyjnym oprocentowaniem na okres 130 dni. Oprócz odsetek będzie do zgarnięcia premia. Bank wraz z Agorą mają jednak dodatkową opcję – zarabianie na poleceniach oferty rodzinie i znajomym. Dokładne parametry poznamy lada dzień, ale przy takiej konstrukcji produktu można zarobić więcej niż na normalnej promocji – wystarczy, że cała rodzina weźmie udział w akcji i uda się wycisnąć maksimum premii.

Co już wiemy:

  • Lokata na 130 dni
  • Promocyjne oprocentowanie
  • Premia za lokatę
  • Premia za polecenie oferty

I na koniec ważna informacja, która wyróżnia Toyota Bank na tle innych ofert. Promocja dotyczyć będzie zarówno obecnych, jak i nowych klientów. To miła odmiana, bo dużo banków oferuje świetne promocje dla nowych klientów, ale całkowicie pomija w swojej polityce wiernych klientów, którzy po założeniu konta wpadają do puli „wyjętych ze wszystkich działań promocyjnych”.

Jest też film o akcji:

a jeśli nie wiesz jak działają akcje partnerskie z bankami i na czym polegają takie promocje, to odsyłam Cię chętnie do tekstu o wyjadaczach wisienek oraz do mojego filmu na YouTube o tym, jak działają promocje bankowe.

Jak się zarejestrować?

Agora przygotowała już stronę promocji i szczegóły zdradzi lada dzień. Zapisać można się na dedykowanej stronie – link znajdziecie tutaj.

W prawym dolnym rogu w kwadracie z informacją o rejestracji zostawiacie email i czekacie na szczegóły akcji. No i wcale nie musicie wyrażać żadnej zgody, która pojawia się na formularzu. Drobna instrukcja na obrazkach:

toyota bank formularz
Po najechaniu myszką rozwija się formularz zapisu. O szczegółach promocji dowiecie się w mailu i oczywiście na moim blogu – będą wszystkie warunki wraz z rozszyfrowanym i przeanalizowanym regulaminem promocji.

toyota bank email
Lada dzień szczegóły akcji!

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
0
Would love your thoughts, please comment.x