Blog dla ludzi, którzy dbają o swoje pieniądze

Toyota Bank dla wyjadaczy wisienek – zapowiedź

toyota bank zapowiedź

Doszły mnie słuchy, że lada dzień Toyota Bank zaprezentuje nową promocję, w której będzie można znowu zarobić. Możesz zarejestrować się już teraz i przygotować się na bardzo fajną lokatę.

Pamiętacie promocję Toyota Banku – rok korzyści? Opisywałem ją konkretniej na blogu i wiem, że kilkudziesięciu czytelników zainteresowało się na tyle, że założyło rachunki i aktywnie z nich korzysta. Toyota Bank wraz z Agorą, zapowiadali, że to nie koniec korzyści, ale na szczegóły trzeba zaczekać. No i doczekaliśmy się – niedługo ruszy nowa promocja, na której zarobić może każdy.

Lokata z premią w Toyota Bank

Jedno wiem już na pewno – produktem będzie lokata z promocyjnym oprocentowaniem na okres 130 dni. Oprócz odsetek będzie do zgarnięcia premia. Bank wraz z Agorą mają jednak dodatkową opcję – zarabianie na poleceniach oferty rodzinie i znajomym. Dokładne parametry poznamy lada dzień, ale przy takiej konstrukcji produktu można zarobić więcej niż na normalnej promocji – wystarczy, że cała rodzina weźmie udział w akcji i uda się wycisnąć maksimum premii.

Co już wiemy:

  • Lokata na 130 dni
  • Promocyjne oprocentowanie
  • Premia za lokatę
  • Premia za polecenie oferty

I na koniec ważna informacja, która wyróżnia Toyota Bank na tle innych ofert. Promocja dotyczyć będzie zarówno obecnych, jak i nowych klientów. To miła odmiana, bo dużo banków oferuje świetne promocje dla nowych klientów, ale całkowicie pomija w swojej polityce wiernych klientów, którzy po założeniu konta wpadają do puli „wyjętych ze wszystkich działań promocyjnych”.

Jest też film o akcji:

a jeśli nie wiesz jak działają akcje partnerskie z bankami i na czym polegają takie promocje, to odsyłam Cię chętnie do tekstu o wyjadaczach wisienek oraz do mojego filmu na YouTube o tym, jak działają promocje bankowe.

Jak się zarejestrować?

Agora przygotowała już stronę promocji i szczegóły zdradzi lada dzień. Zapisać można się na dedykowanej stronie – link znajdziecie tutaj.

W prawym dolnym rogu w kwadracie z informacją o rejestracji zostawiacie email i czekacie na szczegóły akcji. No i wcale nie musicie wyrażać żadnej zgody, która pojawia się na formularzu. Drobna instrukcja na obrazkach:

toyota bank formularz
Po najechaniu myszką rozwija się formularz zapisu. O szczegółach promocji dowiecie się w mailu i oczywiście na moim blogu – będą wszystkie warunki wraz z rozszyfrowanym i przeanalizowanym regulaminem promocji.

toyota bank email
Lada dzień szczegóły akcji!

Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja Doradca.tv ;)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on pocket
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty