Przeczytaj opinie o kursie!

Nie wierz mi na słowo, dowiedz się co inni uczestnicy myślą o moim 30-dniowym kursie. Poniżej znajdziesz kilkadziesiąt opinii osób, które pozwoliły mi na publikację odpowiedzi z ankiet kończących poprzednią edycję.

Kolejna edycja kursu

zaczyna się: 1 kwietnia 2024

Zapisuję się!
IconIconImage

+250

uczestników

poprzedniej edycji

+50k

obserwujących

na YouTube

+10

lat w edukacji

finansowej

dni pracy czeka na Ciebie w kursie

30

Świetny kurs dla osób, które chcą uporządkować swoje finanse, które patrzą na nie i widzą chaos i pustki na koncie. Również dla osób, które chcą zacząć wygospodarowywać oszczędności i je rozsądnie lokować, żeby nie traciły na wartości. Tłumaczy zasady działania poszczególnych narzędzi i podpowiada kolejność kroków, jakie należy podjąć. Suma drobnych kroków, po miesiącu pracy sprawia, że ilość rzeczy jaka została ogarnięta jest zaskakująca.Jestem na początku drogi do inwestowania i ten kurs dał mi solidne podstawy do tego, by uporządkować kwestie finansowe w naszej rodzinie i rozplanować działania. Dzięki wiedzy zawartej w kursie mam o wiele szerszą perspektywę, uporządkowane cele i rozpisane priorytety. Dokładnie wiem co po kolei robić, żeby było bezpiecznie i skutecznie a także żeby uniknąć niepotrzebnych zawirowań finansowych.

Zapisując się na kurs miałem zerowe pojęcie na temat finansów. Bałem się ruszać pieniądze z konta z obawy przed ich utratą lub zbierałem jak największe sumy "na czarną godzinę". Kurs uświadomił mi jak zarządzać pieniędzmi. Tomek pokazał w prosty sposób wiele możliwości, strategii i pomysłów, które wdrożyłem i przestałem się bać operacji związanych z oszczędnościami. Wziąłem udział w kursie, żeby poznać podstawy (...) Wyniosłem nie tylko teorię, ale również praktyczne umiejętności zarządzania pieniędzmi.

Kurs przygotowany przez Tomka to naprawdę świetna szansa na zdobycie solidnych podstaw w dziedzinie finansów osobistych. Dzięki klarownym i praktycznym lekcjom, uczestnicy mogą przyswoić cenne informacje z zakresu budżetowania, oszczędzania, inwestowania i zarządzania ryzykiem. Dodatkowo, zawsze można liczyć na zaangażowanie Tomka, który jako prowadzący z dużym doświadczeniem, nie tylko przekazuje wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały, ale także motywuje do aktywnego uczestnictwa oraz rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania.

Kurs "Finanse w 30 dni" jest bardzo ciekawą i interesującą formą zapoznawania się z własnymi finansami. Nie są to nudne wykłady czy prezentacje, podczas których człowiek odlicza czas do końca zajęć. Po zakończeniu jednej lekcji z niecierpliwością czeka się na kolejny dzień, aby zapoznać się z kolejnymi treściami.

Porównałbym ten kurs do książki, którą powoli poznajemy i można z niej wiele wyciągnąć. Robiąc lekcje, rozdział po rozdziale dowiaduje się nowych rzeczy, które wykorzystuje dalej w praktyce. Po ukończeniu kursu mam dużo większą motywację do działania ze swoimi pieniędzmi, ale przede wszystkim umiejętności z wiedzą jaką dał mi ten kurs, co robić, a czego nie robić ze sobą i swoimi finansami.

Świetny kurs dla osób, które chcą uporządkować swoje finanse przed przystąpieniem do inwestowania. Całościowe spojrzenie na kwestie związane z finansami. Nie jest to kurs na poziomie zaawansowanym, ale jest to zgodne z tym co Tomek zapowiadał, dzięki temu nie będzie przytłaczający. Dobrze rozłożone akcenty na poszczególne tygodnie i dni. Polecam.


Kurs idealnie wpisał się w "nie wiem, ile nie wiem". Dzięki kursowi udało się wycisnąć kilka stówek więcej do inwestycji, robiąc tylko porządek z finansami. Polecam początkującym oraz tym co zagubili się w postanowieniach noworocznych.

Tomasz Jaroszek w kursie Finanse w 30 dni dzieli się nie tylko praktyczną wiedzą na temat finansów, ale także stworzył bezpieczne miejsce dla każdego użytkownika. Dzięki codziennej pracy z tym kursem wiem w którym miejscu swojej finansowej drogi dokładnie się znajduję, ale co równie ważne, wiem co robić dalej. Kurs nastawiony jest na działanie krok po kroku. Wszystko podane jest w przyjaznej atmosferze, bez wywyższania się czy wywierania presji, z którymi, niestety, często można się spotkać w obszarze tematyki finansowej. Pierwszy raz miałam do czynienia z kursem, w którym prace dzieli się na poszczególne dni – materiały przysyłane są codziennie, nie dostaje się od razu do nich dostępu. I muszę stwierdzić, że w moim przypadku była to bardzo dobra metoda, która pozwoliła mi rzeczywiście przerobić ten kurs w 30 dni, a dodatkowo podtrzymywać wysoki stopień zainteresowania kursem :)


Kurs idealny dla początkujących, ale także dla tych którzy mają już wiedzę, ale jeszcze nie uporządkowaną. Pierwsze lekcje mogą sprawiać wrażenie, że to będzie lekki kurs, ale dość szybko każdy się orientuje, że nie dość że trzeba spojrzeć w głąb swoich przekonań, przyzwyczajeń to jeszcze w głąb portfela i konta bankowego. Wiedza jest przekazywana w sposób przystępny, ale odpowiednio kompleksowy, żeby dobrze zrozumieć podstawy, bez których np. nie da się zostać bardziej zaawansowanym inwestorem.

30-dniowy kurs inwestowania Tomka Jaroszka jest świetnym narzędziem do samodzielnej i systematycznej pracy nad finansami osobistymi. Materiał zawarty w nim jest przedstawiony w sposób bardzo przystępny i stanowi doskonałe wprowadzeniem do wielkiego świata finansów, zwłaszcza dla osób początkujących. Przechodząc przez kolejne lekcje dowiemy się, że tematyka dotycząca zarabiania, oszczędzania i inwestowania wcale nie musi być trudna i nieprzyjemna, a wręcz przeciwnie. Bardzo cenne w trakcie kursu są również lekcje podsumowujące kolejne etapy kursu, prowadzone na żywo przez Tomka, który odpowiada na każde zadane pytanie. Generalnie, serdecznie wszystkim polecam!


Przede wszystkim pomaga zrozumieć finanse. Ogromną wartością była lekcja o poduszce finansowej i jej budowaniu. O tym, żeby systematycznie budować oszczędności, nie działać pod presją czasu, tylko powoli dokładać poszczególne elementy. Ważne jest to, aby oszczędzać i inwestować zgodnie ze swoimi przekonaniami i tym, z czym człowiek czuje się bezpiecznie.

Niezwykle intensywny i wymagający poświęcenia dużej ilości czasu w pierwszym miesiącu. Jeśli jednak uczciwie przepracuje się przedstawiony materiał i zastosuje się w swoim codziennym życiu to każdy kolejny miesiąc po zakończeniu kursu będzie wymagał mniej pracy i dawał coraz lepsze efekty.

Wiedza Tomka i umiejętności prowadzenia zajęć są naprawdę imponujące. Dzięki klarownemu i przystępnemu sposobowi przekazywania informacji, każdy temat był łatwy do zrozumienia, a nawet najbardziej złożone koncepcje stały się jasne.

Chciałbym szczególnie podkreślić profesjonalizm i zaangażowanie Tomka w udzielanie wsparcia i odpowiedzi na pytania uczestników. Jego doświadczenie i szeroka wiedza w zakresie finansów, były niezwykle wartościowe dla mnie jako uczestnika kursu.


Kurs, który uporządkował moje finanse, pomógł codziennie motywować się do 10 minut myślenia o finansach. Wiedzę z kursu przekazałam mężowi i młodszej siostrze, więc to chyba najlepsza rekomendacja!

Kurs został kupiony dla rodziców nie mających dotychczas styczności z tematami finansowymi, związanych z oszczędzaniem, inwestycjami i spełnił ich oczekiwania w 100%, uprzejmie dziękujemy!


Polecam zwłaszcza osobom, którym może się wydawać, że temat finansów mają pod kontrolą, w trakcie kursu można się zaskoczyć, oczywiście na plus :)

Podczas kursu zostaniesz w ciekawy sposób wprowadzony w sferę zarządzania finansami. Poznasz różne aspekty dbania o swoje finanse i będziesz gotowy zrobić kolejne kroki. Polecam


Kurs, który pomoże uporządkować wiele tematów związanych z finansami osobistymi. Kurs, który odpowie na pytanie czy jesteś gotów do zrobienie następnego kroku w kierunku inwestowania. Oraz kurs, który ci powie dlaczego musisz zrobić ten krok. Super 30 dni zleciało nawet nie wiem kiedy. Dziękuję. Pozdrawiam.

Ten kurs powinien być pozycją obowiązkową dla młodych ludzi, wkraczających w dorosłe życie. Budowanie finansowej świadomości i nawyków jest bardzo potrzebne i pomocne w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami. Z mojej perspektywy, bardzo żałuję, że ja nie otrzymałam kiedyś takiej lekcji.


30 dni intensywnej pracy na kursie pozwoliło mi uporządkować wiedzę, uzupełnić ją i zadbać o obszary, które gdzieś w chaosie życia mi umknęły. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą na poważnie wziąć się za swoją sytuację finansową.

Fajny ciekawy kursy dot. podstaw finansów. Treść dopasowana dla każdego początkującego. Ciekawa treść jak i fajne spotkania na żywo gdzie grupa uczestników może wymienić się wiedzą i doświadczeniem


Kurs jest odpowiedni dla osób początkujących, które zdecydowały się ogarnąć swoje finanse. Budowa kursu jest przemyślana, wątpliwości można rozwiać podczas cotygodniowych sesji online. Kurs zawiera wszystko co potrzebne żeby zaplanować swój budżet i uporządkować finanse. Przedstawione w prosty, czytelny sposób :)

To mój pierwszy kurs tego typu, ale bardzo mi się podobało. Informacje były przekazywane prostym językiem, zrozumiałym dla początkującego. "Odczarowałeś" temat finansów, który do tej pory wydawał mi się zarezerwowany dla maklerów i firm finansowych. Dzięki takiemu przekrojowi tematów mam ogólny obraz i mogę wybrać coś dla siebie. Dziękuję.


30-dniowy kurs Tomka Jaroszka to idealny, miękki start w ogarnianie swoich finansów. Dużym plusem tego kursu jest osobowość Tomka, live'y z nim to przyjemność :) konstrukcja kursu pozwala na rzeczywiste przyswojenie podstaw dbania o finanse od absolutnego zera, a przede wszystkim zrozumienie tego, jak działa i po co zajmować się każdym z elementów. Serdecznie polecam zdeterminowanym osobom, które chcą wyrobić dobre nawyki i chcą zrozumieć o co chodzi w finansach osobistych :)

FinanseW30dni to świetny kurs tłumaczący podstawy potrzebne do postawienia pierwszych kroków w świecie finansów. Z kolei osoby inwestujące już na rynku od jakiegoś czasy mogą ugruntować swoją wiedzę i wypełnić luki. Do tego intensywna i zwięzła forma powoduje, że nie ma tu miejsca na "lanie wody".


Wiedza bezcenna, przekazana w bardzo prosty i treściwy sposób. Dla osoby początkującej zawiera podstawową wiedzę a dla bardziej zaawansowanych osób uzupełnienie. Godne uwagi i polecenia.

Bardzo fajny kurs, zaangażowanie prowadzącego było bardzo budujące. Trafiła się bardzo różnorodna grupa, jeśli chodzi o posiadaną wiedzę i umiejętności, pewnie obie grupy (Ci zaawansowani i nowi) więcej wyciągnęłyby z kursu gdyby trafiły do „swoich” grup. Bardzo podoba mi się pokazywanie różnych kontekstów, ja akurat łapałem wskazówki dla rodziców małych dzieci, grupy z ogromnym niedoczasem i bardzo fajnie, że i takie tipy się pojawiały mimo że jak dobrze rozumiem sam w tej grupie Tomek jeszcze nie jest. Dzięki!


Jeśli nie wiesz jak zaopiekować się pieniędzmi które dostajesz co miesiąc na konto ten kurs pozwoli Ci chwycić ster i płynąć tam gdzie chcesz a nie tam gdzie Cię znosi

Kurs bardzo pomógł mi w uporządkowaniu wiedzy na temat prowadzenia finansów domowych i podstaw inwestowania. Tomek ma naturalną umiejętność dzielenia się swoimi zasobami wiedzy, ciekawie opowiada o swoich doświadczeniach, szczerze odpowiada na wszystkie pytania kursantów. Jak czegoś nie wie to otwarcie to przyznaje więc nie ma miejsca na mydlenie oczu :)


Kurs jest świetny! Formuła codziennych lekcji przez 30 dni motywuje, by przyjrzeć się swoim finansom i zbudować większą świadomość na temat pieniędzy. Lekcje są ciekawe, informacje przekazane w przystępny sposób. Wiedza o domowym budżecie, czerwonej teczce czy podstawach inwestowania pozostanie ze mną na dłużej i będzie procentować na przyszłość. Kurs spełnił moje oczekiwania w 100%, polecam każdemu!

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Zapisuję się!

Sprzedaż tej edycji kursu zakończy się za: