O człowieku przyszłości i jego emeryturze

Każdy z nas zastanawia się jaka będzie przyszłość. Które zawody przetrwają? Jakie kompetencje powinniśmy mieć, żeby sobie poradzić? Jak patrzy na to ktoś, kto zawodowo zajmuje się przyszłością? Posłuchajcie futurologa, Kacpra Nosarzewskiego.

 

Przez tysiące lat naszą przyszłością była… kolejna pora roku. Historia nie nauczyła nas myśleć długoterminowo, bo nie było takiej potrzeby. Jednak współczesny człowiek patrzy na świat zupełnie inaczej i potrzebuje zupełnie innych kompetencji dotyczących przyszłości.

Gościem pierwszego odcinka Kacper Nosarzewski, ekspert zajmujący się futurologią:

 

Co dalej?

 

„Porozmawiajmy o przyszłości finansowej” to moja seria rozmów, w której staram się skorzystać z wiedzy ekspertów i znaleźć konkretne sposoby na zaplanowanie naszej finansowej przyszłości. Mam pełną świadomość, że na wiele rzeczy nie mamy wpływu. Jednak w tej serii skupimy się na tych elementach, które są dosłownie w naszych rękach.

 

W kolejnych odcinkach, moimi gośćmi będą:

  • Maria Rotkiel
  • Agnieszka Maciejowska
  • Daniel Szewieczek

 

A Wy, myślicie już o finansowej przyszłości? Dajcie znać w komentarzach jak do tego podchodzicie i nie przegapcie kolejnych odcinków.

 

Odcinek powstał we współpracy z ING Bankiem Śląskim [#współpracareklamowa]

Picture of Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja bloga Doradca.tv :)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty
Szukaj
0
Would love your thoughts, please comment.x