Blog dla ludzi, którzy dbają o swoje pieniądze

Co wydarzy się na światowych rynkach? Debata online z moim udziałem!

debata masterclass

Już 18 października wezmę udział w debacie na temat przyszłości rynków finansowych. Nasza dyskusja będzie zwieńczeniem całodniowej konferencji XTB Trading Masterclass 2019.

Masterclass to całodniowa konferencja edukacyjna dla inwestorów i traderów, podczas której odbędzie się kilka wykładów i debata. To już czwarta taka konferencja, więc jest spore prawdopodobieństwo, że część z Was już doskonale wie jak wyglądają te spotkania.
Tym razem jest jedna istotna zmiana – konferencja będzie transmitowana w całości online dla zarejestrowanych uczestników, ale wstęp fizycznie na konferencję jest zarezerwowany tylko dla małej liczby klientów domu maklerskiego. Zakładam więc, że nie porozmawiam z większością z Was, jak to z reguły miało miejsce. Oczywiście ogromny plus tego jest taki, że wystarczy rejestracja bez zakładania konta, aby obejrzeć debatę i wykłady.

Debata o przyszłości rynków

Czy tuż za rogiem czai się kryzys? A może jakoś przetrwamy spowolnienie gospodarcze i hossa potrwa dłużej niż myślimy? Porozmawiamy o tym w bardzo fajnym towarzystwie.

W debacie wezmą także udział:

  • dr Przemysław Kwiecień
  • Trader 21
  • Albert Longterm Rokicki
  • Wojciech Białek

Wszystkie szczegóły dotyczące rejestracji znajdziecie na stronie konferencji lub pod banerem poniżej. W tym roku nie mam żadnego wykładu – poza tym sami wiecie, że w ostatnich miesiącach skupiłem się mocno na pisaniu książki i dopiero wracam do odwiedzania konferencji. Niemniej jednak zapraszam do oglądania online, bo będzie kilka ciekawych wykładów, no i debata z moim udziałem na sam koniec :)

Tomek Jaroszek

Tomek Jaroszek

Jednoosobowa redakcja Doradca.tv ;)

Podobał Ci się tekst? Podziel się nim!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Share on pocket
Tomasz Jaroszek

Tomek Jaroszek

Cześć! Jestem Tomek. Pewnego dnia rzuciłem pracę na etacie i założyłem własną firmę oraz tego bloga. To była doskonała decyzja, a jeśli chcesz poznać tę historię lepiej, to koniecznie przeczytaj więcej o samym blogu.

Ulubione teksty