Co wydarzy się na światowych rynkach? Debata online z moim udziałem!

debata masterclass

Już 18 października wezmę udział w debacie na temat przyszłości rynków finansowych. Nasza dyskusja będzie zwieńczeniem całodniowej konferencji XTB Trading Masterclass 2019.

Masterclass to całodniowa konferencja edukacyjna dla inwestorów i traderów, podczas której odbędzie się kilka wykładów i debata. To już czwarta taka konferencja, więc jest spore prawdopodobieństwo, że część z Was już doskonale wie jak wyglądają te spotkania.
Tym razem jest jedna istotna zmiana – konferencja będzie transmitowana w całości online dla zarejestrowanych uczestników, ale wstęp fizycznie na konferencję jest zarezerwowany tylko dla małej liczby klientów domu maklerskiego. Zakładam więc, że nie porozmawiam z większością z Was, jak to z reguły miało miejsce. Oczywiście ogromny plus tego jest taki, że wystarczy rejestracja bez zakładania konta, aby obejrzeć debatę i wykłady.

Debata o przyszłości rynków

Czy tuż za rogiem czai się kryzys? A może jakoś przetrwamy spowolnienie gospodarcze i hossa potrwa dłużej niż myślimy? Porozmawiamy o tym w bardzo fajnym towarzystwie.

W debacie wezmą także udział:

  • dr Przemysław Kwiecień
  • Trader 21
  • Albert Longterm Rokicki
  • Wojciech Białek

Wszystkie szczegóły dotyczące rejestracji znajdziecie na stronie konferencji lub pod banerem poniżej. W tym roku nie mam żadnego wykładu – poza tym sami wiecie, że w ostatnich miesiącach skupiłem się mocno na pisaniu książki i dopiero wracam do odwiedzania konferencji. Niemniej jednak zapraszam do oglądania online, bo będzie kilka ciekawych wykładów, no i debata z moim udziałem na sam koniec :)

Tomasz Jaroszek – jednoosobowa redakcja Doradca.tv ;)

Podobał Ci się tekst?

Zapisz się na newsletter, otrzymuj powiadomienia bezpośrednio na skrzynkę mailową.