30-dniowy kurs finansowy

Masz problemy z ogarnianiem codziennych finansów?

Od lat obiecujesz sobie, że zaraz zaczniesz oszczędzać?

Temat pieniędzy to dla Ciebie czarna magia?

Ta edycja kursu zaczyna się

1 kwietnia 2024

Zapisuję się!

Dobrze, że tu jesteś!

To się może zmienić i to już za 30 dni!

IconIconImage

+250

uczestników

poprzedniej edycji

+50k

obserwujących

na YouTube

+10

lat w edukacji

finansowej

dni pracy czeka na Ciebie w kursie

30

30-dniowy program

Ile kursów i książek do finansów już za Tobą?

Ile odłożonych na później produktów?

Ile kursów, do których „za momencik wrócę”?


Tym razem serio będzie inaczej!


Formuła kursu wymusza inny sposób nauki, tu nic nie odłożysz na później! Codziennie dostajesz 1 lekcję i nie możesz od razu przejść całego kursu. Formuła odkrywa karty stopniowo, daje chwilę oddechu na uzupełnienie zaległości i raz w tygodniu dłuższy webinar na żywo na sesję pytań i odpowiedzi.


Kluczem do sukcesu są małe kroki!

Jak wyglada kurs?

Na start masz do dyspozycji platformę z kursem, gdzie nowa lekcja pojawia się każdego dnia,

a na koniec całość zostaje dla Ciebie na 12 miesięcy.

Platforma z kursem

1

Codzienne e-maile

Nie zapomnisz o kursie, bo przypomnę Ci o każdej lekcji mailem. Codziennie o 7.00 rano będzie na Ciebie czekać w skrzynce zadanie i link.

2

Spotkania na żywo

Raz w tygodniu widzimy się na długim webinarze na żywo, gdzie jest omówienie tematu plus sesja pytań i odpowiedzi (no mercy,

do ostatniego pytania).

3

IconIconIcon

Nie zabraknie list z poleceniami książek, podcastów, materiałów źródłowych, a nawet filmów czy seriali. Przydadzą się na długo po ukończeniu kursu.

Listy z poleceniami

4

Arkusze i narzędzia

Uczestnicy otrzymują szablony arkuszy ułatwiających liczenie wartości netto, poduszki finansowej czy prostego budżetu domowego wraz z instrukcjami.

5

Różny format lekcji

Nigdy nie wiesz jaką lekcję dostaniesz: będą teksty, lekcje audio, krótkie i długie nagrania video, checklisty, a także webinary na żywo.

6

IconIconIcon
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Zapisuję się!

Sprzedaż tej edycji kursu zakończy się za:

Dla kogo jest ten kurs?

Budżet domowy to czarna magia? Nie wiesz jak się zabrać za oszczędzanie? Co to jest IKE a co PPK? Pokażę Ci, że to łatwiejsze niż myślisz i to w 30 dni.

Nie ogarniasz finansów

Jeśli nie ruszasz tematów finansowych, bo żyjesz w przekonaniu, że to same trudne tematy... to kurs zdecydowanie dla Ciebie.

Boisz się skomplikowania

A może już kilka nieudanych prób układania finansów za Tobą? W tym kursie proces jest poukładany, nie ma tu wyrwanych z kontekstu elementów, pokażę Ci wszystko kompleksowo!

Nie wiesz jak zacząć

Dla kogo NIE jest ten kurs?

Jeśli doskonale sobie radzisz z finansami, znasz się tym, masz spore oszczędności, prowadzisz budżet i szukasz zaawansowanej wiedzy, to możesz się tu nudzić.

Ogarniasz

Jeśli od lat prowadzisz portfel inwestycyjny, odróżniasz instrumenty, znasz swój profil ryzyka i szukasz tu zaawansowanej wiedzy dla inwestora - to nie ten kurs.

Inwestujesz

Jeśli szukasz gotowych porad, rekomendacji czy portfeli w co zainwestować, to źle trafiasz, tu tego nie znajdziesz. Każdy ma inny profil ryzyka, a ja nie jestem doradcą inwestycyjnym.

Szukasz gotowców

Czego się nauczysz?

W całym kursie zawiera się dużo tematów, dlatego cały program podzielony jest na 4 tygodnie, 30 mniejszych lekcji, w tym 4 spotkania na żywo. Poniżej znajdziesz zakres tematyczny:

Poduszka finansowa i inne zabezpieczenia

1

Wszystko zaczyna się od bezpieczeństwa. Żeby budować portfel inwestycyjny, zbierać kapitał, kupić mieszkanie czy podjąć ważną decyzję o rodzinie czy pracy, istotne jest poczucie finansowego bezpieczeństwa. Pokażę Ci jak działa poduszka finansowa, jak ją uzbierać i gdzie ulokować oraz jakie są inne formy zabezpieczenia przed problemami finansowymi.

Budżet domowy i planowanie wydatków

2

Najważniejsze narzędzie do wychodzenia z finansowych problemów to budżet domowy. W kursie omawiam kilka różnych wariantów prowadzenia budżetu tak, aby każdy uczestnik dobrał odpowiedni sposób do siebie.

Gdzie najlepiej oszczędzać?

3

Większość Polaków zna dobrze lokaty albo nie robi z pieniędzmi dosłownie nic. Pokażę Ci bardzo dokładnie jak działają obligacje skarbowe, jakich produktów oszczędnościowych unikać, a jakie dają największe możliwości.

Jak zadbać o przyszłość na emeryturze?

4

IKE, IKZE, OIPE, PPE, PPK - wiem, że te skróty powodują na początku konsternację, ale to produkty emerytalne z ogromnymi korzyściami - albo podatkowymi albo dosłownie ktoś (pracodawca) dopłaca do naszej emerytury. Po tym kursie zaczniesz korzystać z niektórych z tych rozwiązań.

Dodatkowe źródła dochodu

5

Nie oszukujmy się, że z samego oszczędzania dorobimy się fortuny. Podstawą budowania majątku jest zwiększanie zarobków. W trakcie kursu pokazuję różne metody na zwiększenie przychodów. Niektóre z nich zrobisz w czasie kursu w praktyce - będą ćwiczenia! Kilkuset uczestników poprzedniej edycji wygenerowało więcej dodatkowej gotówki niż kosztował ich kurs :)

"Psychologia pieniędzy"

6

Fachowo chodzi o ekonomię behawioralną. Brzmi jak trudny temat z akademickiego wykładu, ale to fascynująca dziedzina tłumacząca nasze podejście do pieniędzy i wiele podejmowanych decyzji. Zwracam w kursie mocno uwagę na indywidualne doświadczenia, wspomnienia i nasz stosunek do spraw finansowych. Im lepiej zrozumiemy samych siebie, tym skuteczniej będziemy pracować nad poprawą finansów.

Podstawy inwestowania

7

To nie jest kurs dla inwestorów, ale w kilku lekcjach pokazuję jakie są drogi do pomnażania kapitału na rynkach finansowych. Część uczestników wychodzi z finansowych problemów, ale część ma już nadwyżki i szuka sensownych oraz efektywnych metod ich pomnażania. Pokazuję w kursie czym różnią się metody inwestycyjne, na co zwracać uwagę na początku, jak wybierać dla siebie produkty inwestycyjne i co trzeba zrobić przed rozpoczęciem inwestowania.

Praktycznie podpowiedzi

8

To nie jest kurs sponsorowany przez konkretne firmy czy nakierowany na sprzedaż jakiegokolwiek produktu - szczególnie na spotkaniach live opowiadam o konkretnych rozwiązaniach i narzędziach, z których sam korzystam, omawiam dostępne aktualnie na rynku produkty i podpowiadam czym warto się kierować lub po prostu co sam wykorzystuję w praktyce.

Co mówią o kursie

uczestnicy poprzedniej edycji?

Po każdej edycji kursu proszę uczestników o opinie, które będę mógł umieścić na stronie szkolenia. Nie wierz mi na słowo, dowiedz się co myślą o szkoleniu uczestnicy, którzy kurs przeszli.

,

Jestem na początku drogi do inwestowania i ten kurs dał mi solidne podstawy do tego, by uporządkować kwestie finansowe w naszej rodzinie i rozplanować działania. Dzięki wiedzy zawartej w kursie mam o wiele szerszą perspektywę, uporządkowane cele i rozpisane priorytety. Dokładnie wiem co po kolei robić, żeby było bezpiecznie i skutecznie, a także żeby uniknąć niepotrzebnych zawirowań finansowych.

Świetny kurs dla osób, które chcą uporządkować swoje finanse, które patrzą na nie i widzą chaos i pustki na koncie. Również dla osób, które chcą zacząć wygospodarowywać oszczędności i je rozsądnie lokować, żeby nie traciły na wartości. Tłumaczy zasady działania poszczególnych narzędzi i podpowiada kolejność kroków, jakie należy podjąć. Suma drobnych kroków, po miesiącu pracy sprawia, że ilość rzeczy jaka została ogarnięta jest zaskakująca.


Kurs przygotowany przez Tomka to naprawdę świetna szansa na zdobycie solidnych podstaw w dziedzinie finansów osobistych. Dzięki klarownym i praktycznym lekcjom, uczestnicy mogą przyswoić cenne informacje z zakresu budżetowania, oszczędzania, inwestowania i zarządzania ryzykiem. Dodatkowo, zawsze można liczyć na zaangażowanie Tomka, który jako prowadzący z dużym doświadczeniem, nie tylko przekazuje wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały, ale także motywuje do aktywnego uczestnictwa oraz rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania.

Zapisując się na kurs miałem zerowe pojęcie na temat finansów. Bałem się ruszać pieniądze z konta z obawy przed ich utratą lub zbierałem jak największe sumy "na czarną godzinę". Kurs uświadomił mi jak zarządzać pieniędzmi. Tomek pokazał w prosty sposób wiele możliwości, strategii i pomysłów, które wdrożyłem i przestałem się bać operacji związanych z oszczędnościami. Wziąłem udział w kursie, żeby poznać podstawy (...) Wyniosłem nie tylko teorię, ale również praktyczne umiejętności zarządzania pieniędzmi.

Porównałbym ten kurs do książki, którą powoli poznajemy i można z niej wiele wyciągnąć. Robiąc lekcje, rozdział po rozdziale dowiaduje się nowych rzeczy, które wykorzystuje dalej w praktyce. Po ukończeniu kursu mam dużo większą motywację do działania ze swoimi pieniędzmi, ale przede wszystkim umiejętności z wiedzą jaką dał mi ten kurs, co robić, a czego nie robić ze sobą i swoimi finansami.

Kurs "Finanse w 30 dni" jest bardzo ciekawą i interesującą formą zapoznawania się z własnymi finansami. Nie są to nudne wykłady czy prezentacje, podczas których człowiek odlicza czas do końca zajęć. Po zakończeniu jednej lekcji z niecierpliwością czeka się na kolejny dzień, aby zapoznać się z kolejnymi treściami.

Kurs jest świetny! Formuła codziennych lekcji przez 30 dni motywuje, by przyjrzeć się swoim finansom i zbudować większą świadomość na temat pieniędzy. Lekcje są ciekawe, informacje przekazane w przystępny sposób. Wiedza o domowym budżecie, czerwonej teczce czy podstawach inwestowania pozostanie ze mną na dłużej i będzie procentować na przyszłość. Kurs spełnił moje oczekiwania w 100%, polecam każdemu!

Potrzebujesz więcej opinii? Kliknij tutaj!

Edycja I kursu potrwa:

od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2024 r.

ONLINE

Icon

Kto prowadzi kurs?

Jestem blogerem zajmującym się od ponad 10 lat edukacją finansową. Przez lata pracowałem w mediach jako dziennikarz ekonomiczny, a dzisiaj tworzę popularny kanał Doradca.tv, podcast Nic za darmo oraz grupę „Śladami Warrena Buffetta”. Zbudowałem też wydawnictwo Milion Kroków, gdzie oprócz książek giełdowych, znajdą się również szkolenia i konferencje. Uwielbiam pracę z ludźmi, występuję na scenach licznych konferencji finansowych od lat, prowadzę szkolenia w firmach. Przez moje webinary i materiały edukacyjne przeszły tysiące uczestników.


Możesz śmiało sprawdzić jak uczę, w sieci są setki, jak nie tysiące moich materiałów o finansach :)

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Sprzedaż kursu zakończona!

Koniec zapisów

Dostęp do 30-dniowego

kursu finansowego:

Edycja #1, kwiecień 2024

299 PLN

FAQ

1.Czy wystawiasz fakturę?

Tak, wystarczy, że podczas zakupu podasz dane firmy. Dokument przyjdzie w odrębnej wiadomości.

2.Jak długo będę mieć dostęp do materiałów?

Dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych gwarantowany jest przez 12 miesięcy (jeśli przez rok nie przerobisz tego kursu, to już pewnie tego nie zrobisz :)

3.Czy muszę uczestniczyć w live’ach?

Nie :) Każde nagranie z live będzie dostępne później na platformie, nic nie stracisz.

4.Czy będzie wystawiony certyfikat?

Nie – w 30-dniowym wyzwaniu chodzi o zmianę nawyków, a tego nie trzeba potwierdzać certyfikatem. Jeśli komuś bardzo będzie na tym zależało, to coś wymyślimy :)

5.Jak często będą się pojawiać nowe treści?

Dosłownie codziennie. Każdego dnia o 7:00 rano na platformie znajdziesz nową lekcję i dostaniesz w tej sprawie maila.

6.Nie otrzymałem/am maila z potwierdzeniem rejestracji na platformie. Co robić?

Jeśli maila z potwierdzeniem nie znalazłeś/aś nigdzie, również w folderze SPAM, spróbuj przejść do standardowego logowania, a następnie zmienić hasło. Być może już kiedyś korzystałeś/aś z tej platformy kursowej. W razie problemów, na pewno pomożemy.

7.Kiedy kurs się zaczyna?

Start przewidziany jest na 1 kwietnia. Tak, wiem, Prima Aprilis i Wielki Poniedziałek - pełne bingo trafiłem w tej edycji :) Dzięki temu kurs skończy się dokładnie dzień przed majówką.

8.Czy wszystkie lekcje muszę realizować na bieżąco?

Nie, ale będzie to dla Ciebie korzystne pod względem wypracowywania nawyków. Ten kurs celowo jest zbudowany tak, aby codziennie pracować nad finansami.

9. Czy są konsultacje 1 na 1?

Nie, to kurs do pracy indywidualnej, ale bez konsultacji. W poniedziałki jest spotkanie Live, na którym można zadawać pytania, ja też staram się odpisywać na maile tam, gdzie zabraknie odpowiedzi na spotkaniu na żywo, ale to nie jest kurs z konsultacjami indywidualnymi.

10. Czy dostanę konkretne wskazówki w co inwestować?

Absolutnie nie. W kursie dowiesz się jak przygotować się do inwestowania, co zrobić przed startem, na czym polegają różne strategie i instrumenty i jak dopasować swoje finanse do samego siebie i swojej indywidualnej sytuacji. Nie ma tu absolutnie żadnego doradztwa finansowego, gotowych portfeli i „sprzedawania marzeń”. Każdy powinien inwestować indywidualnie i adekwatnie do swojej tolerancji ryzyka i preferencji.

Tomasz Jaroszek Consulting

Icon Icon Icon