Image

30-dniowy kurs finansowy

*Wersja BETA

Dni
Godzin
Minut
Sekund

CO ZNAJDZIESZ W KURSIE?

 • Zacznij panować nad swoimi wydatkami
 • Zbuduj pierwszą poduszkę finansową
 • Naucz się jak działają obligacje skarbowe
 • Poszukaj dodatkowych środków
 • Zacznij prowadzić budżet domowy
 • Poznaj produkty systemu emerytalnego
 • Jak działają produkty finansowe
 • Zbuduj zabezpieczenie swoje i rodziny
 • Jak skutecznie uczyć się finansów
 • Jak rozmawiać o pieniądzach z bliskimi
Image

Wasz prowadzący:

Tomasz Jaroszek

Bloger, podcaster i youtuber finansowy. Od lat opowiadam o edukacji finansowej od strony praktycznej: jak dbać o swoje finanse osobiste, oszczędzać, inwestować, nie dać się długom i uczyć się, żeby ogarniać swoje pieniądze coraz lepiej!

 • I wiele innych rzeczy, o które sami zapytacie!

wersja beta

30 lekcji za 10 zł

Ta cena to nie jest żaden haczyk. To testowa edycja kursu i mojego pomysłu na 30-dniowe wyzwanie o lepsze finanse. Pierwsza edycja kursu będzie już kosztować 3-cyfrową kwotę, ale w tej poproszę uczestników i pomoc i ocenę mojej pracy w dodatkowej ankiecie - dlatego cena jest dosłownie symboliczna.

Lekcja co 24h

To nie jest biblioteka video i tekstów, którą odstawiasz na półkę i zapominasz o niej. Lekcja wychodzi każdego dnia, więc każdego dnia robisz mały krok. A 30 kroków to całkiem sporo. Taka forma kursu motywuje do pracy, a nie kolekcjonowania wiedzy.

Proces dzień po dniu

Zaangażowanie > pieniądze

To może być Twoja najlepsza inwestycja

Inwestujesz tak naprawdę swój czas i zaangażowanie (no i te symboliczne 10 zł). Dostaniesz pełny proces, teorię, ćwiczenia, narzędzia, linki - od Ciebie zależy czy z tego skorzystasz. Im bardziej się przyłożysz, tym większa szansa, że ta inwestycja przyniesie wymierne korzyści.

Co zrobimy przez te 30 dni?

Spotkania LIVE

W każdy poniedziałek w czasie kursu widzimy się LIVE i jestem do Waszej dyspozycji. Przepracujemy lekcje z tygodnia i zrobimy sesję pytań i odpowiedzi.

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale po tym kursie sami mi odpowiecie. Beta edycja dostaje grupę wsparcia na FB, gdzie będziemy wymieniać się wiedzą

Grupa wsparcia

Będzie trochę teorii, ale w czasie kursu musisz wykonywać samodzielną pracę. Pokażę Ci różne finansowe narzędzia i praktyczne elementy, ale żeby to się udało, musisz z nich skorzystać :)

Teoria plus ćwiczenia

DISCLAIMER!

TO SERIO JEST

BETA WERSJA KURSU

DISCLAIMER

Na koniec kursu poproszę Cię o wypełnienie ankiety, żebym mógł sprawdzić jak mi poszło i dopracować kurs przed kolejnymi edycjami. Dlatego to wersja BETA, uczestnicy tej edycji będą jednocześnie jej testerami. Zakładam, że gdzieś mogą pojawić się błędy, bo to mój pierwszy tego typu kurs.


Uważam, że to sprawa postawiona bardzo uczciwie i jeśli też tak uważasz, to zapraszam na pokład :)

JEŚLI WSZYSTKO JASNE,

TO ZAPRASZAM I WIDZIMY SIĘ

JUŻ 15 STYCZNIA NA LIVE #1

Zapisuję się

Tomasz Jaroszek Consulting

Icon Icon Icon